2752
2734
عنوان

پنهان کاری از همسر کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 3881 بازدید | 191 پست
نه متاسفانه میرفتم مدرسه پدرم میفتاد دنبالم از خجالت ترک تحصیل کردم💔آبجی از زندگیم نگم ک خیلی داغون ...

وای واقعا متاسف شدم . امیدوارم خدا برات جبران کنه سختیهایی که کشیدی

من میخوام برگردم، به بچگیام، به قبلاً، به گذشته، به هر جا، فقط میخوام برگردم......کاربری ۲ نفره
نگاه منم مثل شما همش میگفتم نکنه ناراحت شه و قهر کنه مثلا وقتی قهر میکرد تا یک ماه حرف نمیزد و حتی ج ...

اره واقعا کار درستیه منم همین کارو میکنم

من میخوام برگردم، به بچگیام، به قبلاً، به گذشته، به هر جا، فقط میخوام برگردم......کاربری ۲ نفره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره واقعا کار درستیه منم همین کارو میکنم

آفرین محکم جلو برو در حالی که محبت میکنی ولی محکم باش و اینکه وقتی حرفتون میشه و قهرید بیشتر به خودت برس و بهترین غذات رو که دوست داره درست کن نه اینکه غذا درست نکنی و لجبازی کنی اینجوری به مرور زمان همه چیز درست میشه

2731

اگه لو بری درو روت قفل میکنه بی اعتماد میشه ها 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
نه بازار که نمیبره میگا چیزی میخوای بگو برات بگیرم من با دوستام میره خبر نداره

این کار کار بدی نیست که میری بیرون. ولی چون همسرت حساسه اخرش یه روز میفته بیرون و خلاصه بدبختی. بنظرم کوتاه بیا. و خودت میدونی کی باهاش حرف بزنی بیشتر به حرفت گوش میده. باهاش صحبت کن. و سعی کن کاری کنی بهت اعتماد داشته باشه. این کاراش نشان از بی اعتمادی و بد دلی هست. 

نه بازار که نمیبره میگا چیزی میخوای بگو برات بگیرم من با دوستام میره خبر نداره

فقط بگم ارزشش را نداره چون از خانواده دل کندید با این کارت آوره میشی شوهرت اگه بفهمه دیگه هیچوقت بهت اعتماد نمیکنه

بچسب به زندگیت اگه زندگیت را دوست داری

عزیزم این کارو نکن،ی موقع بیرون اتفاقی برات بیوفته هزار تا فکر بد در موردت می‌کنه و هیچ وقت دیگه بهت اعتماد نمیکنه 

من اوایل ازدواج مثل شما بودم جایی نمی‌تونستم برم،بعد از اینکه بچه هام به دنیا اومدن بزرگتر شدن،همسرم خیلی اخلاقش بهتر شد در حالی که الان ماشین در اختیارم گذاشته و همه جا میرم حتی سینما با دوستام 

اینم بگم تو اون مدتی که تو خونه میموندم هیچ وقت اعتراض نکردم و کاری کردم بهم تو خونه خوش بگذره

الهی پایان جاده ی زندگی عاقبت بخیری باشد   

خیلی دل و جرات داری 

من گاهی تا محل بابام میرم بیرون انگار رو تیغ راه میرم 

میگم اگ الان بیاد چی 

اگ زنگ بزنه چی 

زنگم بزنه باید ج بدم مثل شما نیست که رد کنم پیام بدم ☹️ 

عزیزم این کارو نکن،ی موقع بیرون اتفاقی برات بیوفته هزار تا فکر بد در موردت می‌کنه و هیچ وقت دیگه بهت ...

والا همه همینیم شوهر منم بعد دوتا بچه اوکی شده قبلا پارکم نمیذاشت بچه هارو ببرم الان بدون اطلاع میرمو میام 

نمیدونم چرا اکثرا بعد بچه خوب میشن 

یا ما پخته تر رفتار میکنیم یا اونا دیگ خیالشون راحته کسی کارمون نداره با بچع🤣

والا همه همینیم شوهر منم بعد دوتا بچه اوکی شده قبلا پارکم نمیذاشت بچه هارو ببرم الان بدون اطلاع میرم ...

هم ما پخته تر شدیم هم اونا اعتماد پیدا کردن،من اطرافم هر کسی رو دیدم اوایل زندونی بودن و رفته رفته عالی شدن

الهی پایان جاده ی زندگی عاقبت بخیری باشد   

همسرمنم دقیقا همین مدله من تا وقتی که دوست بودیم مثل تو رفتار میکردم یواشکی میرفتم  که از چت با دوستم تو  گوشیم متوجه شد باهام قهر کرد و باز خودش اشتی کرد ولی بعد ازدواج دیگه کارهای یواشکی نکردم چون خلا ایجاد نکرد  همش منو میبرد بیرون تفریح کافه رستوران ...که به هیچکس نیازی نداشته باشم  حتی با اینکه اهل قلیون نیست وخیلی بد میدونست برام تهیه کرد  که یوقت نرم خونه  دوستام یا کافه  بخاطر قلیون  

شمام سعی کن با خودش خوش بگذرونی آدما  اصلا عوض نمیشن اگر دوسش داری راضی هستی از زندگیت بام میل رفتارش باش برات کم نمیزاره  اگر متوجه نبود متوجه کن که کمبودی برات نباشه که بخوای به دوستات فکر کنی  ومارهای یواشکی کنی 

2706