2752
2734
عنوان

حاضریا با کسی ک کل بدنش جز صورتش تتو ازدواج کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 17159 بازدید | 432 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تاتو کوچبک هم میداشت ازدواج نمیکردم

یک مشت ارازل و بی کلاس تاتو میزنن حتی کوچیک

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!

کسی که کل بدنشو تتو کنه یه آدم عادی نیست ممکنه به دردش اعتیاد پیدا کرده باشه یا خود آزاری داشته باشه یا... به هر حال باید حتما پیش یه مشاور خوب برید و دلیل تتو کردنشو متوجه بشید. فقط اونو تو قامت دوست پسر نبینید فکر کنید تو مدرسه بچه‌تون هم دوست دارید بره یا بچتون چه احساسی داره.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
2740
اون که قید خانواده شو بزنه قید توروهم میزنه 

چرا فکر میکنید پسری که عاشق خانومشه و قید خانواده ی تاکسیکی و عامل جنگ روانی ش رو میزنه تا همسرش در آمرامش باشه، لزوماً بعدها قید خانومش رو هم میزنه!!؟

خدایی این حرف ها رو از کجاتون درمیارین؟

برای مثال خود من الان هفت ساله که زندگی آروم و عاشقانه و بدون تنش  اطرافیان رو دارم 

شب شراب نیرزد به بامداد خمار...
ینی شما از زیر فک و کلا تتو حساب کن فقط گردی صورتش تتو نداشته باشه😶

ن دفترنقاشی میخام بخرم مگ

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐