2737
2734
عنوان

حاضریا با کسی ک کل بدنش جز صورتش تتو ازدواج کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 17142 بازدید | 432 پست
اگر چهره آدمیزادیش از بین نرفته، خودم با تتو هاش اوکی باشم و خجالت نکشم از اینکه باهاش دست تو دست بر ...

مرسی از نظرت

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین برو با هرکسی دوست داری ازدواج کن بقیه چرت و پرت میگن ببین با خانوادش میسازی با خودش میسازی اعتق ...

قطعا طبق نظر بقیه کاری رو انجام نمیدم

فقط خواستم بدونم دیدگاه مردم تو جامعه چجوریه نسبت ب ایت موضوع🥲🤍

2731
2740
قطعا طبق نظر بقیه کاری رو انجام نمیدم فقط خواستم بدونم دیدگاه مردم تو جامعه چجوریه نسبت ب ایت موضوع ...

دیدگاه عموم خوب نیست ..حتی گفته میشه کسی که تتو زده مشکل روان داره حتی موقع تمدید گواهینامه چک میکنن 

ولی من خودم تتو دوست دارم اونم به اندازه و مفهومی

کاش میشد از آنهایی که دنیا را ترک کرده اند سوال کرد آیا اندوه پایان گرفت؟                      
دیدگاه عموم خوب نیست ..حتی گفته میشه کسی که تتو زده مشکل روان داره حتی موقع تمدید گواهینامه چک میکنن ...

مرسی از نظرت عزیزم

قطعا طبق نظر بقیه کاری رو انجام نمیدم فقط خواستم بدونم دیدگاه مردم تو جامعه چجوریه نسبت ب ایت موضوع ...

درسته . مثلا الان تو نینی سایت بگی تقریبا همه مخالفن ولی اگه مثلا توی ی جایی که نوجوون زیاد باشن بگی اونا به احتمال زیاد میگن اره بخاطر همین نمیتونی دیدگاه همرو ببینی چون اینجا نیتی سایته اونجا خیابونه اونجا روبیکاعه(اصلا فکر نکنم فهمیده باشی چون من همیشه پیچیده توضیح میدم) 

درسته . مثلا الان تو نینی سایت بگی تقریبا همه مخالفن ولی اگه مثلا توی ی جایی که نوجوون زیاد باشن بگی ...

نه عزیزم متوجه شدم کاملا

دیدگاه مردم خوب نیست.من چندوقت پیش رفتیم خونه عموم خواستگارواسه دخترش اومده بود ماوبقیه عموهاوزن وبچه هارفتیم طرف هیچ مشکلی نداشت بجز تتو..همه بزرگترای مجلس بدون اینکه اجازه چای اوردن ومکالمه دوطرف بدن محترمانه جواب رد دادن..وتموم شدرفت پی کارش به همین سادگی خخخ

2706