2733
2734
عنوان

شال فقط ۵۰ ممنون میشم حمایت کنید

225 بازدید | 24 پست

با سود خیلی خیلی کم شال پفکی دارم چون هنوز پیج نزدم اول کارم هست ممنون تون میشم حمایت کنید دونه ای ۵۸ میدم همین بقیه جاها بیشتره یکی بیشتر بخواید دونه ای فقططط ۵۰ رنگ بندی قشنگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با عرض معذدت کلاهبرداریئه😆

ببین عزیزم هیچ وقت کسی رو قضاوت نکن دل کسیو بشکنی بد جور میخوری چیزی که نمیدونی و اطلاع نداری میگی خیلی بچه های اینجا اومدن از من خریدن کانال دارم هیچ وقت هیچ کس نه قضاوت کن نه پاشو بشکن

با عرض معذدت کلاهبرداریئه😆

حالا درباره این تبلیغ نمیدونم ولی اگر برای قیمتش میگی این شالا قیمتش همین حدوداس من قبل عید خریدم ۴۸

میگه ده درصد مرگ های غیر طبیعی در اثر گاز گرفتگیه!د پ چرا گازمیگیرین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!مگه هارین؟؟؟؟!!!! همو بوس کنید!با هم مهربون باشید
ببین عزیزم هیچ وقت کسی رو قضاوت نکن دل کسیو بشکنی بد جور میخوری چیزی که نمیدونی و اطلاع نداری میگی خ ...

ببخشین واقعا اگه دلتون رو شکوندم آخه با این قیمت من حسم بهم گفت که ممکنه کلاهب.رداری باشه واقعا قصد نداشتم دلتون رو بشکنم فقط قیمت رو دیدم دیدم روی عکسی ک گذاشتی طده دیوار منم گفتم به احتمال زیاد کلاهبر.داره و زدم با عرض معذرت یعنی دیگه کلا حسم میگف کلاهبر.دارین و حالا ببخشین طرف ک کلاهبرداره من بهشون بگم ک شما کلاهبرد.ارین ناراحت نمیشه ولی خب شما با این حرفی ک زدی من مطمعن شدم که شما کلاهبرد.ار نیستین چون اگه یه کلاهبرد.ار بودین قطعا با رفتار بدی جواب حرف منو میدادین😅

واقعا قصد بدی نداشتم حلال کن🙂💔

میگف..فقد مرگ میتونه مارو از هم جدا کنه و مرگ.. دختری بود با موهای قهوه ای  و کمی زیباتر از من  
چطور انقدر قاطعانه صحبت میکنی؟ خجالتت نمیاد خدایی

واقعا فکر کردم کلاهبرداریه اسی ببخش واقعا قصد بدی نداشتم😭

میگف..فقد مرگ میتونه مارو از هم جدا کنه و مرگ.. دختری بود با موهای قهوه ای  و کمی زیباتر از من  
حالا درباره این تبلیغ نمیدونم ولی اگر برای قیمتش میگی این شالا قیمتش همین حدوداس من قبل عید خریدم ۴۸

چون دیدم تو این سایت و با این قیمت میگه فکر کردم کلاهبردا.ریئه واقعا اسی ببخش😭

ببخشین واقعا اگه دلتون رو شکوندم آخه با این قیمت من حسم بهم گفت که ممکنه کلاهب.رداری باشه واقعا قصد ...

عکس دیوار اره همین جوری گذاشتم عکس اصلی رنگ‌بندی من اینا نیست باشه عزیز ولی دیگه کسی رو قاطعانه قضاوت نکن چون الان پیام شما رو که خیلیا بیان ببینن نمیخرن ازم 

بعد واقعا من قیمتش مفت گذاشتم همین تو مترو دست فروش۸۰ وقتی به فروشنده گفتم این قیمت میفروشم خیلی تعجب کرد اشکال ندارد پیش میاد

2706