2733
2734
عنوان

حاضریا با کسی ک کل بدنش جز صورتش تتو ازدواج کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 17171 بازدید | 432 پست

با این که تتو دوست دارم دیگه در حد شاید نصف بالا تنه

بیشتر باشه ندوس 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسری که تتو داره اونم اینجوری کنسله

فقط 41 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
دیدگاه مردم خوب نیست.من چندوقت پیش رفتیم خونه عموم خواستگارواسه دخترش اومده بود ماوبقیه عموهاوزن وبچ ...

هین ک همه میگن نه چون تتو داره از نظر رفتاری کاملا سالمه

با مرام

با تربیت

با شخصیت خلاصه اوکی از همه لحاظ

یکی دیگ هم میشناختم بدون تتو 

مثلااا معتقد

فقط با عمه من لاس نمیزد

کاش معیارای دیگه هم میسنجیدن اون بزرگ ترای مجلس

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️

شوهرم یبار اومد خونمون وقتی نامزد بودیم شلوار لی پاش بود بابام بهش گف لطفا دف دیگ از این چیزا جلو من نپوش (کوردیم و معمولا مردا شلوار کوردی میپوشن ) حالا شما حساب‌کن کلا تتو داشته باشه 🙂😹

راست میگفت ؛ یار خوب تمام ماجراست 💕
دیدگاه عموم خوب نیست ..حتی گفته میشه کسی که تتو زده مشکل روان داره حتی موقع تمدید گواهینامه چک میکنن ...

بله درسته ماهم همون اول عرض کردیم مفهمومی وبجا.‌نه اینکه کل بدن بشه دفترخاطرات؟؟؟

نو نو نو نو

برات 10تاصلوات فرستادم

لطفا لایک نکنید💗 تا اخربخون ،شیدای فاطمه(س) امروزی وشیکم خوشکل ونازم چشمام دریاییه.. ولی عاشق اهل بیتم عشقم دلیل داره بخون تا بدونی چرا نور امیدم هستن بخصوص حضرت فاطمه توسخت ترین شرایطم آب رو اتیش بودن.👈👈👈یکی بهم یه حرف ناحق زدبدجوردلم شکست گفتم به من نگفتی به حضرت فاطمه گفتی خودش جوابتوبده یه هفته بعدسرنماز با دل شکسته درقران باز کردم میدونی چی اومد نوشته بود:کسانی راکه به مریم تهمت ناروا زدن را به سزای عملشان میرسانیم...(اسمم مریمه)دوروز بعد اون ادم با گریه والتماس زنگ زد وحلالیت خواست گفت پاکیت بهم ثابت شد به ناحق اون حرف وزدم حلالم کن که تمام زندگیم داره از هم میپاشه.این فقط یه نمونه از بزرگی خدا وقران واهل بیته که تو زندگیم دیدم,💖💖💖
شوهرم یبار اومد خونمون وقتی نامزد بودیم شلوار لی پاش بود بابام بهش گف لطفا دف دیگ از این چیزا ج ...

ازین چیزا

واییی    

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️

خیررررررررر

دلیل تتو روی بدن رو نمیفهممم مگه بدن دفتر نقاشی انقدر روش تتو میکشن

اگر لازم بود بدن نقش و نگار داشته باشه خدا برامون میزد

خوشبختی ینی داشتن ی خانواده چهارنفره🥰                     خوشبختی ینی همسرت مثل کوه پشتت باشه و نذاره خم ب ابروت بیاد ❤️و خوشبختی ینی همسرت واقعاااا عاشقت باشه و اینو هربار از نگاهش بفهمی🥰🥰...خوشبختی ینی تو بعداز ی عالمه اشتباه راجب همسرت با ی تلنگر ب خودت بیای و مسیر اشتباه رو برگردی و بشی همدم و همراه همسرت برای باقی عمر❤️❤️.                                           سنتی ازدواج کردم و اوایل از همسرم متنفر بودم حتی بعداز عروسی تا سه چهارسال اکثر اوقات باهم جروبحث و دعوا داشتیم اما بعداز ی دعوای شدید ی تلنگر بهم خورد فهمیدم چقدر همسرم خوبه فهمیدم چقدر ویژگیهای مثبت داره ک من تا اون موقع بخاطر اینکه تحت تاثیر اطرافیان بودم نمیدیدم سعی کردم خودمو تغییر بدم و دادم😌البته ناگفته نماند همسرمم بخاطر من خیلیییییی زیاد تغییر کرد🤗         الان خداروشکر خیلی وقته همچی آرومه و خیلی عاشق هم هستیم❤️❤️❤️. اینارو نوشتم ک بگم عزیزانی ک اوایل زندگیتونه و باهم جروبحث دارین فوری نرید سراغ طلاق و خانواده ها اول از همه از خودتون شروع کنید انشالله ک همچی خوب میشه و زندگیتونو میسازین🤲                         حضرت یار سایه ات مستدام❤️❤️❤️
2706