2733
2739
عنوان

بیچاره شدم بیاین

96 بازدید | 8 پست

دوستان من چند ماه پیش۱۰۰۰گیگ اینترنت  وای فای یکساله رو گرفتم  بعد دو ماه گذشته ۱۴۰گیگ از نتم رفته یه برنامه نصب کردم که تشخیص میده کیا به وای فایت وصل میشن ایپیشونو بالا اورد با مدل گوشی فهمیدم ماله همسایه هامونه از سه طرف هک شدم حروم خورا میخام فردا برم شکایت بنویسم تا دیگه ازین غلطا نکنن 

خب رمزوای فایت چیه؟

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما شکایت کن چهار نفرو بگیرن دیگ تکرارنمیکنن 

خواهشاااادوتا تاپیک اخرمو گزارش بزنید

اگر له دوای مردنیشم دوباره زیندو ببمه‌وه.                          بی گومان حز ده‌که‌م دیسان هر کورد بم.                             نیشتمانیشم... کوردستان.                                              من دلداری کوردستانم ❤️🙂
2731

ببین وای فای رو برای دستگاه‌های خودت تعریف کن برادرم برای ما همین کارو کرده

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
2740

شکایت؟ 

حالت خوب نیست ها دوست من 

برو تو تنظیمات محدود کن جز ای پی گوشی خودت گوشی دیگه وصل نشه

در پی آن همه خون، که بر این خاک چکید🕊️🌱ننگ مان باد این جان،شرم مان باد این نان،ما نشستیم و تماشا کردیم…😔