2752
2734

لطفامارپل بازی در میارین خواهش میکنم 

قیافه خوب نداره زشته دختره 

قدش هم ۱۵۹اینا

هنر خاصی نداره جذابیت خاصی ندارد حتی حرف هم نمینه فقط پدر و برادراش پزشکن چیز خاصی نداره

متولد۷۸

اهل آرایش و زیبایی نباشه اما خانواده پسره اهلازایش و عمل و اینا باشه 

دختره با حجاب معمولی باشن اما خواهرای پسره بی حجاب باشن

ولی پسره قدش۱۹۰و

ی آپارتمان و  ماشین داره پژو پارس 

با دختره همکاره

پسره۳۲سالش

پسره برونگرا و اهلرفیق بازی اما دختره بگه ک من رفت و آمد نمیکنم و سرم تو کار خودم هست فقط با خانواده ها رفت و آمد میکنم اما خیلی کم 

خرجمم بالاست پسره هم حقوق بالایی ندارد در حد همون دختره ولی دختره بگه من خرجم بالاس

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ازدواج اشتباهه

دختره خودشو بدبخ نکنه

سومین کاربریمه اگه نی نی سایت تعلیق نکنه...(بنده اعتقاد به خدای رنگین کمان دارم🌈)#توماج_صالحی #کیان_پیرفلک .......فک کنم از بیوم متوجه دلیل تعلیق شدنم بشین☺️دوستان دعا کنین به خاستم برسم
2740

خب اگه خرج دختره بالاست بهتره ازدواج نکنه با اون چون شاید اون نتونه توقعاتش رو براورده کنه 

در ضمن شاید دختره به چشم خیلیا خوشگل باشه ، نمیتونیم بگیم زشته با قاطعیت

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋
مناسب هم نیستن اینجوری که میگی 

ازدواج کنن دختره ضرر می‌کنه یا پسره با توجه ب اینکه گفته مهریه نمی‌خوام تو خانوادشون همه سکه بالای هزار تا دارن اما این گفته من یک خونه ب اسمم می‌خوام فقط

معلومه دختر شاغله. ولی هیچ اشاره‌ای به تحصیلات و شغل دختر نکردی. برام خیلی عجیبه. هنر خاصی نداره؟ 

به نظرم این گزارش با دشمنی نسبت به دختر نوشته شده. 

آنچنان زی که بمیری برهی*** نه چنان زی که بمیری برهند
خب اگه خرج دختره بالاست بهتره ازدواج نکنه با اون چون شاید اون نتونه توقعاتش رو براورده کنه  در ...

نه دختره بگه من کارتم دست خودم هست و مقدار کمی تو خونه کمک میکنم بقیه اش با خودمه