2752
2739
ی طایفه بزرگن بومی اتیشگاه 😐😂  چرا میپرسی اینا رو.

آتیشگاه جای خاصیه؟ باکلاس طور برا پولداراس

آخه یکیو میشناسم خیلی ادعاش میشه ک پولدارن

کاربری دست سه تا رفیق جون جونی😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آتیشگاه جای خاصیه؟ باکلاس طور برا پولداراس آخه یکیو میشناسم خیلی ادعاش میشه ک پولدارن

متوسط رو به پایین 

اغلب بومی ان 

اما اصفهانیا رو که میشناسی زیر آبی زیاد میرن طرف 500 تا خونه داره رو نمیکنه 

اما کسی که داره جار نمیزنه اونی که ادعاش میشه طبل تو خالیه جدی نگیر 

برای دیدار تو زانو خواهم زد حتی اگر زمین پر از خورده شیشه باشد *D*
اصلا من یکی دیگه غلللط کنم برن اون طرف...با همون میدون امام و پل خواجو کنار میام بیخیال بقیش😂😂😂من ...

برات یه پنت هاوس تو مرداویج و یه نمایشگاه ماشین تو جلفا ارزو میکنم😔😂

تو دنیایی که 51 بر 17 بخش پذیره هیچی از هیچکس بعید نیست...⁦👩‍🦯⁩
2740
برات یه پنت هاوس تو مرداویج و یه نمایشگاه ماشین تو جلفا ارزو میکنم😔😂

مطمئنم حتی اینارو ام داشته باشم بازم از پس مخارجش بر نمیام😂😂😂

آدم ها وقتی ارزش هم رو میفهمن که بمیرن،برای همین عکس مرده ها بیشتر از زنده ها روی دیواره........ :)    دزیره بودن سخته وقتی میدونی ناپلئون قرار نیس مال تو باشه🥲💔 +قلبای ما آروم نمیشه تا درمانش رو پیدا نکنی آروم نمیشه..._درمانش رو پیدا میکنم اگه نشد خودم درمانش میشم....دزیره🥲🫧دختری با قلبی بنفش که خون آبی پمپاژ میکنه🫧I love my self🌊🫧 2025
آتیشگاه جای خاصیه؟ باکلاس طور برا پولداراس آخه یکیو میشناسم خیلی ادعاش میشه ک پولدارن

ببین دوست عزیز

اتشگاه جای خیلی باکلاس و بالایی نیستش حتی میتونم بگم متوسط رو به پایینه 

نصر اصفهانیام یه طایفه هستن که بیشترشونم پزشک و... و میتونم بگم پزشکای خوبیم هستن 

حالا اون اشنا یا دوست شما گفته پولدارن و ... نمیدونم الکی گفته یا راست اما خب اینجورین

ما روحمون فقیره😂

بخدا که حق😂

آدم ها وقتی ارزش هم رو میفهمن که بمیرن،برای همین عکس مرده ها بیشتر از زنده ها روی دیواره........ :)    دزیره بودن سخته وقتی میدونی ناپلئون قرار نیس مال تو باشه🥲💔 +قلبای ما آروم نمیشه تا درمانش رو پیدا نکنی آروم نمیشه..._درمانش رو پیدا میکنم اگه نشد خودم درمانش میشم....دزیره🥲🫧دختری با قلبی بنفش که خون آبی پمپاژ میکنه🫧I love my self🌊🫧 2025