2752
2734

تو یه محیط کار بودیم ینی صاحبکارم بود حتی انقد جدی بودیم خواستگاریم اومده بود با خانوادش آشنام کرده بود ولی پاپس کشید گف شرایط کاریم خوب نیس و می‌دونم به جاهای بدی قرارع برسم تو هم دختر صاف و ساده ای هستی نمیخوام اذیتت کنم دنیاهامون باهم فرق داره تو خیلی حساسی من تا یه هفته بعدش رفتم سرکار به امید درس شدنش ولی تو همون هفته هدیه ای ک براش خریده بودم جوری وانمود کرد ک انگار دستش خورد و شکست ولی من حس کردم عمدی اینکارو کرد دلم خیلی شکست دیدم نمیتونم ادامه بدم چون هرروز میدیدمش و اون به عادی ترین شکل ممکن باهام رفتار میکرد دیگه نرفتم سرکار از طرف اونا هم خبری نشد من هم عشق زندگیم رو از دست دادم هم کارم رو از دست دادم احساس شکست میکنم خیلی چشم به راهش هستم با کلی چرا تو سرم 😔

برو جایی دیگه مشغول کار شو و با همکار و صاحب کار رفیق دوست همدم اصلان نشو

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برو جایی دیگه مشغول کار شو و با همکار و صاحب کار رفیق دوست همدم اصلان نشو

نه من اصلا قصد دوستی نداشتم ایشون خواستگار اومد برام و به همه منو گفته بود یهویی پاپس کشید و من کلی ضربه خوردم چون تو محیط کار بی توجهی های اونو می‌دیدم بدتر ضربه می‌خوردم برا همین هم ترک کردم اونجارو خیلی دلم شکسته چطوری تونست اینکارو باهام بکنه

نه من اصلا قصد دوستی نداشتم ایشون خواستگار اومد برام و به همه منو گفته بود یهویی پاپس کشید و من کلی ...

بله از احمق ابلهه بودنش بوده من حرفم کلی هستش نمیگم بودی من پاشگاهم با مربی بدنسازم که برنامه میداد دوست شدیم امد نامزد شیدیم بعد بهتر و بیشتر شناختم کلان کنار گذاشتم .و بعد یکسال ناهار دعوتم کردرستوران رفتم منم رستوران برا جبران دعوت کردم ولی کاته برام چون بینمون کینه نباشد

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞