2733
2734
جلفا خوشگله

خوشگلیش به کنار بابا..خیلیییی گرونه همه چیزاش

آدم ها وقتی ارزش هم رو میفهمن که بمیرن،برای همین عکس مرده ها بیشتر از زنده ها روی دیواره........ :)    دزیره بودن سخته وقتی میدونی ناپلئون قرار نیس مال تو باشه🥲💔 +قلبای ما آروم نمیشه تا درمانش رو پیدا نکنی آروم نمیشه..._درمانش رو پیدا میکنم اگه نشد خودم درمانش میشم....دزیره🥲🫧دختری با قلبی بنفش که خون آبی پمپاژ میکنه🫧I love my self🌊🫧 2025
خواهر شوهرم داخل نبوی هست خیلی جاشون خوبه .خودشون راضین 

گمان نکنم

خدایا خواهر کوچیکه هم صاحب خونه بشه الهی آمین😍 ‏یه چیزایی رو نمیشه تو مدرسه و دانشگاه، کف خیابونا و دوردورها یا تو مهمونی و جمع دوست‌ها یاد گرفت، باید سر سفره‌ی پدر و مادرت یاد بگیری.مثل حیا، شرف، حرمت، نجابت، مردونگی و تعهد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواهر شوهرم داخل نبوی هست خیلی جاشون خوبه .خودشون راضین 

نبوی جزو خمینی شهره فک کنم

همچین جالبی هم نیستا 

یه قومی اونجا زیادن

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
نبوی جزو خمینی شهره فک کنم همچین جالبی هم نیستا  یه قومی اونجا زیادن

قوم چی ؟نمیدونم خواهرشوهرم جاش خوبه راضین .به دانشگاه پیام نور نزدیکن .

برا خوشبختی بچهام دعا کنید
وقتی خوشگله گرون نباشه؟؟؟😂 اروپای اصفهانه👀

اصلا من یکی دیگه غلللط کنم برن اون طرف...با همون میدون امام و پل خواجو کنار میام بیخیال بقیش😂😂😂من به اونجاها نمیخورم

آدم ها وقتی ارزش هم رو میفهمن که بمیرن،برای همین عکس مرده ها بیشتر از زنده ها روی دیواره........ :)    دزیره بودن سخته وقتی میدونی ناپلئون قرار نیس مال تو باشه🥲💔 +قلبای ما آروم نمیشه تا درمانش رو پیدا نکنی آروم نمیشه..._درمانش رو پیدا میکنم اگه نشد خودم درمانش میشم....دزیره🥲🫧دختری با قلبی بنفش که خون آبی پمپاژ میکنه🫧I love my self🌊🫧 2025
2706