2733
2739
عنوان

داداشمو بخاطر موهاش مسخره میکنن ، قلبم میشکنه ، عصبی میشمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 25900 بازدید | 144 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من دخترم پشت لب ش مو داره یعنی مشخصه  خیلی دلم میگیره وقتی بره مدرسه کسی بهش چیزی نگه

منم همینجور بودم تت دبیرستانم انقدررر تحقیر شدم و گریه میکردم 

مادرم میگفت نههه زشته دست نزنی بهشون میگن دخترشون شوهریه و دلش شوهر میخاد 

دیگه دوم دبیرستان با وساطت مدیر و معاون مدرسه برداشتم

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !

بعضیا از حسادت میگن موهای من خرمایی عسلی روشنه ولی ابروهام مشکی یکی کلش سیاه بود میگفت حیفه موهات انگار عن بهش زدی

جواب ننش خوب دادی دمت گرم

هرکی گفت تنهات نمیزارم .........بگو تا چند دقیقه 🥲
من دخترم پشت لب ش مو داره یعنی مشخصه  خیلی دلم میگیره وقتی بره مدرسه کسی بهش چیزی نگه

برا دختر من مشحص نیست در حد طبیعی ... کلاس دومه

دوستش چندبار گفته سیبیل داری😑

اینم حساس شده چندوقت همش گریه میکرد

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
2740
چندسالشه؟ کوچولوعه؟ 

کلاس چهارمه

منم فرزند کوروش.. خون ایرانی به رگ دارم ، منم ایرانی‌ِ آزاده فرزند خشایارم ، من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ، منم دلبسته آن خاک ، من فرزند ایرانم ..♥️
وای خیلی قشنگه ک این رنگ مو  داداشت چندسالشه؟؟

ده سالشه 

منم فرزند کوروش.. خون ایرانی به رگ دارم ، منم ایرانی‌ِ آزاده فرزند خشایارم ، من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ، منم دلبسته آن خاک ، من فرزند ایرانم ..♥️
بیرون ک میره کلاه بذاره  توخونه ازش زیاد تعریف کنید

کلاه چرا باید یاد بگیره جواب پروهارو بدعه که دهنشون پر خون شه نه که خودش همش قایم کنه اعتماد به نفسش کم میشه خواهرد

هرکی گفت تنهات نمیزارم .........بگو تا چند دقیقه 🥲
2706