2752
2734
عنوان

خانوادتون چطور با سبک زندگیتون کنار میان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 37 پست
اتفاقا بابات آدم باشعور و عاقلیه.با خودت حرف نزد چون نمی‌خواست روتون تو روی هم باز بشه. بعدشم هر پد ...

اگر سنم کمتر بود بهش حق میدادم 

اما الان اصلا 

و متاسفانه جنگ بزرگی در خونمون در راهه

چون من نمیتونم اون مدلی که اون میخواد زندگی کنم

الان دقیقا ارامش قبل از طوفان هست

یکی از دلایل مهاجرتمم دقیقا همین موضوع هست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعیت برای پسرا که تو جامعه ی ما ازادی بیشتری دارن هم برای اکثر خونواده ها قفله چه برسه دخترها که بنظر خطرات بیشتری تهدیدشون میکنه بنظرم به حرف پدرت احترام بذار اگه قصدتون ازدواجه شرایطو فراهم کنید و بیاد خواستگاری اگرم فقط برای سرگرمی یه سرگرمی پیدا کن خونوادت هم در حریان باشن وباهاش مشکلی نداشته باشن 

به دوست پسرت بگو حدداقل بیاد خواستگاری با پدر آشنا بشه وقتی الان میبینی پدر حساس شده

بحث خواستگاری نیست اخه عزیزم 

من از رفتار خانوادم ناراحت هستم که میخوان یک ادم بالغ و کنترل کنن

من رفتار خارج از عرفی هم نمیکنم ولی دوست پسر داشتن تو این سن چیز عجیبی نیست

واقعیت برای پسرا که تو جامعه ی ما ازادی بیشتری دارن هم برای اکثر خونواده ها قفله چه برسه دخترها که ب ...

نه عزیزم اینطوری نمیشه 

خانوادم اجازه ندارن منو کنترل کنن 

من بیشتر این تاپیک و زدم تا بدونم کسایی که خانوادشون اوکی شدن چه روشی پیش گرفتن 

اسی خیلی روحیت رودوست دارم وعاشق تاپیکت شدم وای نمی دونی چقدر حرص میخورم وقتی میگن فلانی فلان کار رو ...

اخه ببینید من ایندرو میبینم 

اومدیم و من مهاجرت نتونستم بکنم و ایران موندم ،تا ۳۰ سالگی هم ازدواج نکردم ،نمیتونم که باب میل خانوادم رفتار کنم 

مشکل جاییه که پدر و مادر تو مراحل تربیتی اهمال‌کاری هایی دارند و جدی نمی‌گیرندش و عملکرد تربیتی خودشون رو ارزیابی‌ نمی‌کنند و رخنه‌ها و فاصله‌ها بین فرزند و والدین شروع به ایجاد و گسترش پیدا می‌کنه تا جایی که با نتیجه‌ی غیرقابل جبران و مهار نشدنی‌ش مواجه می‌شن و به نقطه ای می‌رسند که متوجه می‌شن فرزندی به وجود اومده که به ارزش‌های اخلاقی_خانوادگی‌شون بی‌اعتنا است و چاره‌ای نیست جز کرنش و تحمل چیزی که عذاب آوره!

نه عزیزم اینطوری نمیشه  خانوادم اجازه ندارن منو کنترل کنن  من بیشتر این تاپیک و زدم تا ب ...

مطمئن باش اگرم اینحوری زندگی کردن کاملا مخفیانه بوده میشه گفت ۹۹ درصد خونواده ها مخالف این دوستیها هستن اون یک درصد هم احتمال میدم طرف دیگه قید همه چیو زده وگرنه حتی غیر مذهبیها هم اینو نمیپسندن ونگران بچه هاشون هستن 

مشکل جاییه که پدر و مادر تو مراحل تربیتی اهمال‌کاری هایی دارند و جدی نمی‌گیرندش و عملکرد تربیتی خودش ...

یعنی شما میفرمایید انسان ها باید تولید مثل کنن و دقیقا یکی عین خودشونو تحویل جامعه بدن 

بچه ها  عروسک دست اموز نیستند ، باید بتونن مسیر زندگی خودشونو تعیین کنند 

2706