2733
2734
عنوان

شوهرمو اینقد ناراحت ندیده بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 1693 بازدید | 70 پست
منم نمیدونستم چطور ارومش کنم فقط گفتم توکلت بخدا باشه خودمون زندگیو میسازیم همون بهتر نشد من پول یا ...

فدا سرش 

خاک تو سرشون به خصوص داداش بزرگه طمع کار بی شعور

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
بحث نوه نیست بخدا تو همه چی تا اونا باشن منو بی محل میکنن با تندی جوابمو میدن اسممو نمیگن ناراحتمون ...

کمتر برو خونشون. اتفاقیم افتاد به همون پسر و‌ جاریت بگن

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یه خواهشی ازت بکنم؟ سال دیگه این موقع یه تاپیک بزن منم تگ کن  اون موقع از رفتار شوهرت بگو حا ...

شوهرم اینجوری نیست حتی وقتاییکه تفاوت میزاشتن میگفت میدونم مقصرن ولی بخاطر من کوتاه بیا ولی همسرم کینه ایه محاله فراموش کنه ابروش جلو املاکیه و همکاراش میره به همه سپردیم برامون خونه متاسب پیدا کنن اما از فردا باید بریم‌بگیم واسه اجاره پیدا کنن چقد دلمونو خوش کردیم چقد امید دادن بهمون باور کن دلم کبابه کلی شرمندا من شد 

بقیه بچه ها اعتراض‌ نمیکنن؟

اونا میترسن ازش ضعیفن شوهر منم همین بود همیشه ولی اینبار دیگه خیلی حرصش گرفت ببین مثلا همیشه هممونو علیه خواهرشوهرم پر میکرد بعد از اونور خودش باهاش جیک تو جیک بود 

یعنی شوهرت مرد نیست اگه یه دفعه دیگه پاشو خونشون بزاره 😒خودتم همینطور! بگید همون پسر بزرگه براتون کافیه فکر کنید ما اصلا نبودیم 😒

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
نذاشت که چه عرضکنم مامان و باباشم علیه ما پر کرده

💀💀میشه یه سوال بپرسم مسخره نکنید؟ گوگل پیدا نکردم

یعنی  چی یکی، یکی دیگه رو پر کنه؟ 

یک عدد افسرده که حال زندگی و ادامه دادن نداره    واقعا خوش به حال اونایی که هدفشونو از زندگی پیدا کردن!
الهی الهی الهی  خدا برات بسازه بهترین هارو بدون کمک کسی

بخدا همش امشب میگم اینو میگم خدایا من ازشون گله ای ندارم پول خودشونه هرچور دوست دارن ولی تو بهمون کمک کن با تلاشمون بتونیم یه خونه بخریم 

شوهرم اینجوری نیست حتی وقتاییکه تفاوت میزاشتن میگفت میدونم مقصرن ولی بخاطر من کوتاه بیا ولی همسرم کی ...

عزیزم چه شرایط سختی 

برو خداروشکر کت همسرت دهن بین اونا نیست و اینطور مشخصه رابطه خوبی هم باهم دارید خونه هم میخرید اصلا غصه نخور خدابزرگه 

بنده خدا کوتاهیی کرده اما خدا حواسش بهت هست

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:) 
2706