2733
2734
عنوان

شوهرمو اینقد ناراحت ندیده بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 1693 بازدید | 70 پست
شوهرم اینجوری نیست حتی وقتاییکه تفاوت میزاشتن میگفت میدونم مقصرن ولی بخاطر من کوتاه بیا ولی همسرم کی ...

چون تو موقعیت تو بودم دارم میگم... 

شوهر منم هیچ وقت فراموش نمیکنه ولی به روی خودشم نمیاره... 

شوهر من پاشد با باباش رفت خونه داداش همکارشو دید... 

باباش بخاطر پول نخرید ، تازه قرار بود نصف پولو بابای من بده نصف پولو اون... یه وقت فکر نکن پدرشوهرم میخواست همه رو بده

از اونور همکارش و داداشش دعواشون شد😑 هنوز بعد دو سال قطع رابطه ان... سر اینکه اون بنده خدا فکر میکنه داداشه که همکار شوهرمه زیرآبشو زده تا خونشو شوهرم نخره😅 تا حدی که همکارش زنگ زد و از شوهرم پرسید من تو جمع هستم بگو چرا خونه داداشمو نخریدی🤐🤧

تهشو من بهت میگم... 

شوهرت با پدر و مادرش نه تنها قطع رابطه نمیکنه بلکه بهتر از قبل ادامه میده 

داداششو شاید بذاره کنار ولی مامان و باباشو به هیچ وجه نمیذاره کنار 

اعصاب خودتو خراب نکن حتی تو هم مجبوری به رفت و آمد ادامه بدی شاید کم بری و بیای و متلک بندازی ولی مجبوری بری... 

تهش شوهرت یه جوری پدر و مادر و برادرشو توجیه میکنه که بیا و ببین... دهنت وامیمونه😅

من واسه اینکه یه وقت یه آشنا نباشه نمیتونم کامل برات بگم ولی تو کامنت من یادت باشه سال دیگه بیا برام بگو...

من نمیتونم همه چیز رو اینجا بگم ولی دلتو خوش نکن به اینکه شوهرت این موجودات رو میذاره کنار... نمیذاره ... تو هم برای حفظ زندگیت مجبوری خودتو بزنی به اون راه... 

جدای از اینکه ماهی 1 میلیون و 100 قسط پدرشوهرمو ما میدیم 

گاهی متوجه میشم که شوهرم بهشون پول میده... ولی خودمو میزنم به نفهمی فقط برای اینکه حرمتا حفظ بشه و بخاطر چس مثقال زندگیم تلخ نشه... همین قدر که به من احترام میذاره و به من نمیگه تا ناراحت نشم برام کافیه... منم خودمو میزنم به نفهمی... چه اشکالی داره... نفهمی هم عالمی داره... من تو این زندگی یاد گرفتم که هر چیزی رو که متوجه شدی برای آرامش خودت نباید سعی کنی تا ثابتش کنی... 

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
چون تو موقعیت تو بودم دارم میگم...  شوهر منم هیچ وقت فراموش نمیکنه ولی به روی خودشم نمیاره...& ...

نه قلبم من اصلا نخواستم قطع رابطه کنه خداشاهده فقط میخواسنم ناراحت نباشه شوهرم قبلا خیلی توجیه میکرد ولی امشب دیگه نتونست میدونم فردا باز مامانش زنگ میزنه مظلوم بازی در میاره ولی دیگه امروزو محاله فراموش کنه حتی وقتی اذیتم کردن من فکر میکردم شوهرم ازم دفاعی نکرده فقط من و توجیه کرده ولی یبار اتفاقی ضبط تماسشو شنیدم که به مادرش یه چیزایی گفت از تفاوتاش که من خودمم اصلا متوجه نشده بودم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بزار پولاشونو بریزن تو بورس تا با خاک یکسان بشن، سود تو ملکه نه بورس!

شمام حالا که همسرتونوم انقدر بهش برخورده سعی کنین رفت و آمدتونو کم تر کنین و وقتی اونا اونجان اصلا شما نرین

دقیقا درست گفتی سه سال پیش سر یه بحث خیلی بچگونه مادرشوهرم ما رو از خونش بیرون کرد شوهرم انقدر ناراح ...

مزدونی چیه 

یه حقیقتی هست که تا باورش نکنیم فقط خودمون آزار میبینیم...

هیچ کسی تو دنیا جای پدر و مادر خودت نمیشن...

و هیچ کسی تو دنیا جای بچه ی خودت نمیشن...

حتی اگه پدر و مادر شمر و یزید باشن بازم عزیزن و حتی اگه بچه کافر هم باشه بازم عزیزدوردونه است... 

هیچ عروس و دامادی ، بچه نمیشن...

هیچ پدرشوهر و مادرشوهر و پدرزن و مادرزنی ، پدر و مادر نمیشن...

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
بزار پولاشونو بریزن تو بورس تا با خاک یکسان بشن، سود تو ملکه نه بورس! شمام حالا که همسرتونوم انقدر ...

بخدا بعد اتفاقا عید هنوزم نرفتیم همسرمم گفت دیگه جای اینکه برم اونجا با تو دو تا سفر میرم شهر دوریم از هم 

ما هم تلاشمون این بود که بتونیم یه سرمایه داشتهب باشیم خودمون پس انداز داشتیم وام میگرفتیم و قرار شد منم طلاهامو بفروشم ولی خب بعدا میفهمن چه گندی زدن

من معتقدم اونیکه باید ببینه خداس بقیه رو ول کن

باور کن ما خونه میخواستیم بخریم خیلی پول کم آوردیم شوهرم زنگ رد به باباش زمینت رو بفروش بهمون کمک کن داداشت زمین رو زد به اسم برادرشوهرم الان برادرشوهره کلا خودش رو کشیده کنار وقتی یه چیزی میشه از ما توقع دارن   

من همونم که تا میدیدیم ذوق میکردی 💔حالا اما فاز غم میگیری💚💚
نه قلبم من اصلا نخواستم قطع رابطه کنه خداشاهده فقط میخواسنم ناراحت نباشه شوهرم قبلا خیلی توجیه میکرد ...

بیخیال واست مهم نباشه... 

فقط از خدا بخواه  اون بدون منت بهترین خونه و زندگی رو بهت میده... 

قرآن بخون چله بگیر 

بخدا من اصلاً فکرشم نمیکردم حتی بتونم خونه اجاره ای داشته باشم... شب و روزم گریه بود... از اینکه عاقبت چی میشه

وقتی از همه جا که مونده شدم گذاشتم پیش خودش اونم خدایی رو در حقم تموم کرد... 

محال بود با پولی که ما داشتیم بتونیم زمین خالی بخریم چه برسه به خونه... 

ولی برای خدا هیچ غیرممکنی وجود نداره...

چون تو موقعیت تو بودم دارم میگم...  شوهر منم هیچ وقت فراموش نمیکنه ولی به روی خودشم نمیاره...& ...

دقیقا من تایید میکنم این مدل شخصیت ها پدر مادرو کنار نمیذارن هیچوقت ،همسر منم کپ بدی ندید اما مااااااااماااآن میگه بیا و ببین

دقیقا من تایید میکنم این مدل شخصیت ها پدر مادرو کنار نمیذارن هیچوقت ،همسر منم کپ بدی ندید اما مااااا ...

من همیشه شوهرمو تشویق میکنم بره خونه ننه باباش ولی منو ول کنه تا خودم میل اومدن داشته باشم...

من همین که شوهرم بهم احترام بذاره راضیم احترام مامان باباشو نمیخوام چون خودمم با کارایی که کردن دیگه بهشون احترام نمیذارم و از روی اجبار میرم خونشون جوری که خودشونم میدونن... یه حرف بزنن تا دو تا جواب ندم که ساکت نمیشم...

مثل مهمون میرم مثل مهمون برمیگردم حتی لیوان آب رو برام میارن

بذار بگن عروس بده 

اون موقعی که من مظلوم بودم و اونا افسار میکشیدن خوب بود؟ 

اون موقع که گوشت من زیر دندونشون بود حسابی گاز گرفتن خوب بود؟

الان نوبت منه 

شدم یکی مثل خودشون دیگه نه احترام میذارم نه ساکت میمونم 

لااقلش دزگه اگه بهم بد کنن دلم نمیسوزه... 

آدما وقتی به کسی خوبی میکنن و بدی جواب میگیرن میطوزن

من دیگه بهشون خوبی نمیکنم که بسوزم

من همیشه شوهرمو تشویق میکنم بره خونه ننه باباش ولی منو ول کنه تا خودم میل اومدن داشته باشم... من هم ...

وای دقیقا منم وقتی که اونجا بودم و اونجور رفتاری دیدم ازشون خیلی سرد برخورد کردم حتی یادمه رفتیم بیرون همش پسر اونو بغل کردن منم دیگه اجازه ندادم دخترمو بغل کنن حتی شوهرم حموم بود و دستشویی شدید داشتم ندادم اونا بگیرن دختر من محتاج محبت اونا نیست ولی واقها از رفتاراشون دیگه خسته شدیم