2737
2739
عنوان

هیچ دلخوشی ندارم تو این زندگی

235 بازدید | 18 پست

کااااش بمیرم راحت شم 

صب تا شب به مرگ و مردن فکر میکنم 

شبا تا صب بیدارم روزا تا سه چهار عصر خوابمم ریتم زندگیم

بهم خورده افسرده و داغون کل شبانه روزم رو تخت میگذره

ن کسی رو دارم برم پیشش ن کسی ک بیاد خونم

تو این دنیای به این بزرگی ن خانواده ای هس ن دوستی

ن فامیلی ن خانواده ی شوهرری حتی

تف به این دنیای کثیف ک هیشکی سراغتو نمیگیره 

حتی همخونت هیشکی دلش برای تویی ک از پاره ی تنشی

دلش نمیسوزه ....خیلی وقته قید ادما و اطرافیانم رو زدم

همین روزام مطمعنم قید دنیاااو این زندگی نحسم میزنم

من ک چیزی واسه از دس دادن ندارم گور بابای این دنیا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

درک می کنم که بیشتر میخوای، که میخوای روابط و احساساتی رو لمس کنی که نیستن ولی همین الانشم دلایل خیلی زیادی برای راضی بودن داری، فقط اگه تلاش کنی حسشون کنی. خیلی چیزا هست نسبت بهشون بی تفاوتیم. همین که راحت راه میریم، راحت می بینیم، راحت دفع مدفوع می کنیم! جدی میگم! دیدی وقتی مریض میشی چقدر همون حداقلی ها میشن آرزوت؟ این که دلت درد نکنه، حالت تهوع نداشته باشی، راحت دستشویی کنی و خیلی چیزای دیگه... ببین تو الان داری آرزوی میلیون ها نفرو زندگی می کنی. همین که برای نفس کشیدن نیاز به دستگاه نداری، سجده ی شکر نداره؟ همین که سقفی بالا سرت هست، شبا با استرس بمب و آتیش نمی خوابی سجده ی شکر نداره؟ 

بابا تو زندگی همه مشکل هست. هرکس هم یه جور. بله این که احساس کنی کسی بهت اهمیت نمیده درد داره ولی واقعا چه اهمیتی داره؟ خودت رو خلاص کن از این احساس نیاز، از این احساس توقع! هیچکس وظیفه نداره بهت محبت کنه. خودت به خاطر خدا به خاطر اصالت و خوبی، به دیگران محبت کن، به دیگران توجه کن بدون این که توقع بازگشتش رو داشته باشی. اونوقت می بینی که چقدر حال دلت روشن تره و چقدر بقیه هم نسبت بهت مهربون تر میشن! 

درک می کنم که بیشتر میخوای، که میخوای روابط و احساساتی رو لمس کنی که نیستن ولی همین الانشم دلایل خیل ...

چقدر قشنگ گفتی 

واقعن هیشکی بدون مشکل نیست

منی که دارم الان استارتر رو آروم میکنم دلم غوغاست

هزار رقم مشکل دارم

2706