2733
2734
عنوان

هیچ دلخوشی ندارم تو این زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 18 پست

این که میگی هیچ دلخوشی ندارم به خاطر اینه که نسبت به هدف خلقتت بی توجهی.. به خاطر فاصله گرفتن از خداست... بابا من و تو یه وظایفی داریم تو این زندگی، یه سرنوشتی داریم... اومدیم روی زمین که زندگی ابدیمون رو بسازیم... دنیا مزرعه ی آخرته.. اینجا هرچقدرم سختی باشه، میتونی انتخاب کنی که زندگی اصلی و ابدیت فوق العاده باشه... پس براش تلاش کن.. هیچی اینجا موندنی نیست و ارزشی نداره جز چیزی که متصل باشه به خدا.. مگه اینجا چند سال عمر می کنیم؟ میگن کسایی که می میرن میگن انگار یه صبح تا غروب تو دنیا بودیم! انقدر که کوتاهه این زندگی... رابطه ت با خدا رو درست کن بعد می بینی خدایا چقدر حالت بهتر شده چون الله نور السماوات و الارض.. تو دنبال نور میگردی و نور فقط از خداست.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حتی نذار فکر خودکشی به سرت بیاد چون مرگ پایان نیست، ادامه ی یک حیات به مرااااتبببب دردآورتر و حسرت آورتره! میخوای فرار کنی؟ از هیچی نمیتونی فرار کنی! هیچ فراری وجود نداره. فقط از چاله میفتی تو چاه. عذاب خودکشی خیلی خیلی خیلی وحشتناک و ناخشودنیه. هرچقدرم به آخر خط رسیدی، این یه کارو هرگز نکن هرگز