2733
2739

هر دو رو بی اندازه

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوهرمو بیشتر از پدرم

چون واقعا درکم کرده همه جا

تاریخ۱۴۰۲/۲/۳بیبی چکم مثبت شد😍خدایا شکرت میکنم،فندق جانم بسلامت بیا بقل منو بابایی ما منتظرتیم عشق مادر😇😘😘۱۴۰۲/۲/۲۱ساعت۱۷:۳۰دکتر سونو گفت قلب کوچولوت تشکیل شده😍❤️آخ که بگردم دورت مادرجانم،خیلی استرس کشیدم..لطفا قوی بمون و۷ماه دیگه بسلامت بیا بقل مامانی💋🤲عشق مامان تو خیلی قوی هستی بخاطر خطای پزشکا و دادن قرص آسپرین خونریزی کردم اما تو سالم موندی تو اون هیاهوها🤩تو قهرمانی برای من،پس همینجوری سالم بمون و بیا و مارو خوشحال کن❤️مامان خیلی داره سختی میکشه ها.....قلب مامان سونو و ازمایش انتی هم همه چیش اوکی بود خداروشکر ❤️چرا بار اول تنبلی کردی تکون نمی‌خوردی اخه🫠🤣قربونت برم پسر نازم بی صبرانه منتظرم بیای بغلم و اون دستای کوچولوتو بگیرم و دنیا رو به پات بریزم نور زندگی من🧿🫀💋تاریخ۱۴۰۲/۵/۱۵سونو انومالی هم همه چیزت خوب بود قلب مادر،از خدا ممنونم که مراقبمونه پسرم تو قهرمان منی💙🧿🫂علیسان قشنگم ساعت ۲۱:۳۰روز ۷ آذر ۱۴۰۲به دنیا اومد👩‍👦🧸🧿
2740

پدرم بیشتر

شوهرم اندازه یه تاپاله

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸