2752
2734
شوهرت بنده خدا 

وقتی آدم خوبی نیست چرا دوسش داشته باشم

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره قرآن گفته باطله و هردو طرف حتما باید رضایت داشته باشن

من رضایت نداشتم و ندارم بخاطر ترس پدرم بله گفتم سنمم ۱۶بود الان چند ساله گذشته و همسرم طلاق نمیده و من ازش جدا میخابم الان گناه این قضیه گردن کیه ؟

شاید که خدا اینجوری خواسته
عجب، بیچاره بابات

بیچاره ما که توی فقر بزرگ شدیم

بیچاره ما که یه لوله آب توی آشپزخونه نداشتیم و برا یه ظرف شستن باید میرفتیم حیاط

بیچاره ما که توی خونه حمام نداشتیم

بیچاره ما که توی دستشویی، لوله آب نداشتیم

توروخدا وقتی پول ندارین بچه نیارین

بیچاره ما که توی فقر بزرگ شدیم بیچاره ما که یه لوله آب توی آشپزخونه نداشتیم و برا یه ظرف شستن باید ...

اگه بابات از عمد براتون کاری نکرد، حق داری

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش