2752
2734
پدر تون رو خیلی دوست داشته باشید  هر پدری روز دختر به فکر این نیست که اینطوری دل دختر شو شاد ک ...

ممنونم عزیزم 🌹

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
شوهری که بهت خیانت کرده شوهری که گریه و خنده تو براش فرقی نداره شوهری که موقع مریضی باید کنارت باشه ...

شوهرم هر چی از دهنش در میاد میگه امروزم زد با مشت رو دستم باد کرده فکرکنم در رفته استخونش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برام سواله چه مرگشونه خیانت میکنن

اونم وقتی که من در حال ذوق و شوق و چیدن سیسمونی بچه ام بودم و فکر و ذکرم شده بود دیدن بچه ام و چقد هوشحال بودم که به دلم زهرش کرد بخدا هرکار میکنم نمیتونم ببخشمش خیلی در حقم ظلم کرد 

شوهرم هر چی از دهنش در میاد میگه امروزم زد با مشت رو دستم باد کرده فکرکنم در رفته استخونش

ولش کن زیاد دهن به دهن نشو باهاش سعی کن دور برش نباشی بزارش هرچی میگه اینطوری خودت کمتر اسیب میبینی 

بچه هم داری 

ولش کن زیاد دهن به دهن نشو باهاش سعی کن دور برش نباشی بزارش هرچی میگه اینطوری خودت کمتر اسیب میبینی& ...

میدونی سر چی زد ؟ سر اینکه چرا هر چی از دهنش دراومد فحشم داد من باهاش حرف نمیزنم و قهرم

2706