2737
2734
عنوان

ارتباط استاد و شاگرد ...

185 بازدید | 25 پست

همه از عشق مادر و فرزند میگن 

به نظرتون عشق استاد و شاگرد هم 

شدنی هست ؟عشق عرفانی منظورمه 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
بله

بیشتر میگی واسم 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
در این دوره زمانه ،خیر 

چرا قبلا چطور بوده 

آره من یه معلم داشتم راهنمایی چقدر خانوم بود

زندگیمو تغییر داد طرز فکرم و باعث شد به بهترین معدل برسم و تیزهوشان قبول بشم

خیلی خیلی بعد سال ها هنوز دوسش دارم 

بارها می‌تونست بخاطر نمرات بد اول سالم بی اهمیت باشه یا تنبیه کنه اما ففط کمکم کرد به بهترین نحو 

خیلی ازش ممنونم

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم
تازه مست عشق دیدی؟

من سالهاست میشناسم مولانا و شمس رو ..

خودمم علاقه واقفی به اساتیدم داشتم همیشه 

البته اساتید خوب ..

تو این دوران که همه گرگن تو پوست گوسفند نه نمیشه

بله زمانه بده ولی دانشگاه خوب و استاد مطرح 

منظورم بود 

2706