2752
2739

حتی تندخوانیش هم 80 دقیقه است.

من مطمئنم طلسم دارم توی زندگیم. نمی خوام برم سراغ دعانویس دلم می خواد قرآن درمانی کنم. 

ولی آخه واقعا وقتش رو ندارم. 

کی گفته سوره بقره رو باید کلشو بخونی

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 

صوتیشو دانلود کن بذار پخش بشه. ولی بعضی طلسما اصلا اینطوری شاید شکسته نشه. امتحان کن حالا بقره رو

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

توصیه هایی برای دفع سحر و طلسم

طلسم و سحر مثل بیماری میماند که روی افراد ضعیف بیشتر و روی افراد قوی کمتر تاثیر دارد. چیزهایی که روح را ضعیف میکند گناهان کبیره و انجام ندادن مستحبات مثل نماز اول وقت است. گناهان کبیره باعث جلب سحر و طلسم میشه در مرحله اول باید توبه از گناهان کرد و بعد مراحل زیر را انجام داد.

۱. استعاذه به خداوند و خواندن سوره هاى فلق و ناس. در روایت آمده که این دو سوره را در نماز وتر بخواند. پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله به علی علیه السلام سفارش نمود که این گونه بخواند.

۲. خواندن و نوشتن آیات ۷۵ تا۸۲ سوره یونس و همراه داشتن آن.

۳. دعا و تضرع به درگاه خداوند.

۴. درخواست دعا از اولیاى واقعى خداوند.

5: زیاد خواندن آیت الکرسی مخصوصا بعد از هر نماز واجب

6. خواندن سوره یس

7.خواندن مدام زیارت عاشورا

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 
2740

توی تاپیک چله ام سوره مزمل رو یه ختم داره اونم ببین

بقره معجزه س مقابل طلسم نابودش میکنه

میدونم. ولی بسوزه پدر تجربه. بعضی طلسم ها براشون کاری نیست. 

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون