2733
2734
عنوان

سحر و طلسم دارم.چطوری هر روز سوره بقره بخونم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 33 پست
ینی باید از چهل و پنج روز بیشتر میخوندم ؟شرایط افتضاح شد ،غیر از اون بدن دردای ب شدت بد ،خوابای ترسن ...

من دارم حرز رو میگم که به بازو می بندن

چیز خوندنی نداره حرز

هر چه از دوست رسد نیکوست...
مشکلاتم کمتر که نشد هیچ احساس کردم سنگینی خیلی زیادی دارم ،صد برابر شرایطم بدتر شد 

عزیز میگن قبل پخش سوره بقره پنج تا ده بار سوره آیت الکرسی بخونیم،بعد قبل اذان صبح و قبل اذان مغرب فرصت داریم پخش کنیم،اون آیت الکرسی هم یجور حصار میسازه واسه کم شدن سنگینی موقع دفع سحر وحال بدیا...در کنارش تو شکرگذاری مداومت کن حتی اگه تو حال بدی هستی با زبون دلت با خدا ارتباط بگیر و حرف بزن،بخدا که نتیجه خوب میگیری،راستی اینم بگم پشت هم چله برندار باید بین هر چله زمان استراحت بذاری عزیزم🙏🏻🤍🦋🤍✨

"یاد گرفتم توقع از هیچکسی،جز خودم و خدام نداشته باشم،ازون به بعد آرامش روح و روانم تضمین شد..🧚🏼‍♀️'و معتقدم جدای مذهب و دینمون،میشه تو قلب هم جوونه بزنیم اگر که'انسانیت'رو باور داشته باشیم و به هم'رحم'داشته باشیم.."🤍🦋🤍🗝️✨#11228tatal44

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیز میگن قبل پخش سوره بقره پنج تا ده بار سوره آیت الکرسی بخونیم،بعد قبل اذان صبح و قبل اذان مغرب فر ...

ایت الکرسی رو هر روز میخونم حالا نمیدونم دقیق دو بار شده در روز یا نه ،مرسی عزیزم