2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره با کلاس نیست 

مگه اینکه طبیعی باشه و تو عملی ها مقایسه بشی نه با یه نچرال

💵مشاوره رایگان راجب آنلاین شاپ و کسب و کار شما . 💵 هزینه: یه دعای کوچولو برام بکن
2731

اگه برای رفع نقص صورت باشه و طبیعی باشه که مشکلی نیست و هیچوقت خز نمیشه

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

خودم عمل نکردم ولی عمل بینی یه عمر خز نشده 

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
2740

عمل زیبایی اگه برای رفع نقص های:جدی باشه نه ولی اون عملی که الکی فقط برای تنوع انجام میدن به نظرم اره خز شده .مثلا یکی بینیش از:هر لحاظ خوبه ولی میگه میخوام عروسکی بشه یا اونی که لبش قشنگه ولی ۱۰۰ کیلو ژل میزنه یا اونی که چشماش وگربه ای میکنه یا زاویه میزنه درحالی که فکش خوب بود 

عمل زیبایی ی چیز خییییلی خوب و عالی،،واسه نقص ها،،،وای ی عده بد متوجه شدن تو هر شرایط ظاهری میرن زیر تیغ،،،بینی ک شکسته باید عمل بشه،،،ولی متاسفانه همه عمل کردن هزینه هام رفت بالا،،یکی مثل من ک بینیم کج و تنفسم مشکل داره پولشو ندارم برم😅