2752
2734
عنوان

کی تکون های بچه اولتون رو حس کردید

187 بازدید | 27 پست

چند هفتگی حس کردید تکون میخوره جنسیتش چی بود؟

من از ۱۵هفتگی شیطونی میکرد خصوصا نفصه شبا که گشنم میشد فردا میفهمم چیه شما چه جوری بودید

این۵امین کاربریمه 😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حامله ای اسی من فعلا ۱۲ هفته ۴ روزمه هیچ خبری نیست 

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره میشه یه دعا کنی که صحیح و سالم نی نی مو بگیرم بغلم💋

۲۱ هفتگی. دوقلو هستند دختر و پسر 

خدایا مواظب بچه هام باش       کار تایپ و گلدوزی انجام میدم.کار با خمیر گل چینی هم انجام میدم. مگنت و سرکلیدی و سر مدادی و پیکسل و ... درست میکنم. پیج اینستاگرام: saraye_miniatory. غرفه باسلام: سرای مینیاتوری. 
اولین روز آخرین پریودت ۱۱ اسفنده کی میری سونوی ان تی؟

فردا میرم ن ۱۲ اسفندم

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره میشه یه دعا کنی که صحیح و سالم نی نی مو بگیرم بغلم💋

چند هفته رو نمیدونم ولی سه ماهه بودم داشتم تی وی نگاه میکردم یهو انگار توپی از سمت چپ قل خورد رفت سمت راستم به هرکی میگفتم مثل توپ یا تخم مرغ بوده میگفتن پسره چون لیز خورده ولی دختر بود😘

2706