2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا من خودم به تنهایی پسرم بزرگ کردم چون شوهرم به خودش میرسه و چندان بچه براش مهم نبود فکر میکرد و ...

خیلی عالی که برای خودتون ارزش قائلید خیلی از مردا بودن بل وجود چند فرزند فقط به خاطر اینکه همسرشون بچه داری از پا درشون آورده بود رفتن سراغ یه زن دیگه پس همیشه لزوما چند فرزند داشتن دلیل خوشبختی نمیشه اگر فرزند ما میخواد زندگی کنه خود ما هم یکبار بدنیا اومدیم ما هم میخوایم زندگی کنیم ما هم حق خوشبخت شدن رو داریم بدنیا نیومدیم که صد در صد مادر باشیم و فقط بچه بزرگ کنیم

اون خلا روحی که ازش حرف میزنی من دارم. چند تا بچه ایم  ولی دکتر گفت روانت فروپاشی شده  ت ...

خب حالا قرارداد نداریم که هرکی خواهر و برادر داشت خلا روحی پیدا نکنه که احتمالش هست ولی برای بچه ی تک فرزند احتمال نیست قطعی هست 

خب حالا قرارداد نداریم که هرکی خواهر و برادر داشت خلا روحی پیدا نکنه که احتمالش هست ولی برای بچه ی ت ...

بابا اینجوری هم که شما میگید نیستا خیلی بچه های تک فرزند داریم راضی هستن و قطعی نیست حتی تو علم پزشکی هم ما چیزی به نام قطعیت نداریم بعد شما اومدی تو عصر تک فرزندی تو عصر پدر و مادران سن بالا میگید قطعی؟؟؟؟؟؟؟؟ شما سه حالت داره یا فردی معتقد و مذهبی هستید یا وضع مالی و زندگیتون خوب و مساعد هست یا اینکه خلاء های عاطفی زیادی تو زندگی تجربه کردید از این سه حالت خارج نیست  

واقعا میشه بگید بچه های کار بچه های بهزیستی بچه های کمیته بچه های فقیر چرا روزی خداوند شامل حالشون ن ...

خدا روزی اوناروهم میده خدا روزی یه کرم کوچیک زیر یه سنگ بزرگ زندگی میکنه میده اونا که دیگه انسانن 

منتهی تعریف ما از روزی درست نیس همه ی اون بچه ها خدا رو دارن توی تک تک لحضاتشون 

بعدم بحث ما سر عدم تک فرزندی نه این بچه ها با شرایط خاص این بچه ها که به خاطر داشتن خواهر برادر راهی بهزیستی نشدن به خاطر داشتن خواهر بردار که کودک کار نشدن... 

خدا روزی اوناروهم میده خدا روزی یه کرم کوچیک زیر یه سنگ بزرگ زندگی میکنه میده اونا که دیگه انسانن&nb ...

چی بگم والله صلوات ختم کنیم بره ما میگیم نره شما میگی بدوش ما میگیم شرایطشو نداریم شما میگید نه قطعا بچتون افسردگی میگیره و ... ما هم چاره ای نداریم دیگه پس از الان شروع کنیم به غصه خوردن برای ۲۰ تا ۳۰ سال بعد انشالله بعد از اونم می‌میریم تموم میشیم میریم دیگه صلوات ختم کنیم بریم بخوابیم با مشاوره های خوب دوستان

نه عزیزم تو داستان ها نیست دختر ۸ ساله ی فامیل ما که تقریبا تک فرزنده این ماه با پدر و مادرش تفریح م ...

پدر و مادرش قطعاااا از این سفر بشدت لذت بردن چون همصحبت و همزبون همسنن اما شک دارم اون دختربچه از این سفر روسیه لذت زیادی برده باشه با دوتا بزرگسال!!!

2706