2733
2734
عنوان

حالم خیلی بده باورم نمیشه نامزدم ...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 230625 بازدید | 1362 پست
28سالمه

نامزدت چنده؟

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما چون دختر بچه که داری که با اون آقا قراره هم خونه بشی باید خیلی حواست جمع باشه 

تو نی نی سایت هیز بودن و فیلم پ و رن دیدن و کتک خوردن و اعتیاد شوهراشون عادیه ولی همه ی مردا نگاه نمیکنن و این مدلی نیستن ایشون مشکل داره

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو
اخه هیج تمایلی ب رتبطه با من نداره اصن سمتم نیماد  فک میکردم سرد مزاجع فک میکردم کلا ب رابطه ف ...

الان تموم بشه بهتره تا بعد که زیر یه سقف برین 

هم سرده هم احتمالا خود.. داره 

هم عصبی هست و سریع همه چیز رو تموم میکنه 

قبل از آنكه بميريد ؛ بميريد
اصن تمایلی ب رابطه نداره  همه جوره امتحانش کردم فقط وقتی خودم خواستم اونم ب اجبار انجام داده

فيلم دیدنش اونقدر مشگلی نیست که سر مزاجی مشکله‌. چرا به این گیر دادی وقتی سردمزاجی اونقدر مهم.تره.

آنچنان زی که بمیری برهی*** نه چنان زی که بمیری برهند
اره عزیزم حتی تو خلوت و تنهایی ام رابطه نمیخواد مگراینکع من بخوام😔

پس مشکل جنسی داره گیخواد با این فیلما خودشو اصلاح کنه

در صورتی ک اشتباه میکنه

همسر قبلیشم شاید بخاطر همین کمبودا خیانت کرده بهش

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
شما چون دختر بچه که داری که با اون آقا قراره هم خونه بشی باید خیلی حواست جمع باشه  تو نی نی سا ...

دقیقا

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

اسی ببخش میپرسم .... ناتوانی نداره؟

فیلماش که مربوط میشه به خودامضایی حالا حرکت زشت و اعتیاد اوری هم هست ولی خب تا اینجا که خیانت نکرده پس قابل حله مسئله

ولی اینکه الان رابطه نمیخواد عجیبه اما خب شاید منتظره عقد کنید ؟

ولی حتما حتما مشاوره قبل ازدواج برید اگه گفت نه نمیام و بدرد نمیخوره و فلان بدون یه ریگی تو کفششه میترسه تو جلسات معلوم بشه 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
دیشب گوشیش دستم بود با اجازه خودش رفتم سرچ گوگل  دیدم وای خدای من  چقد در روز ب فیلم های ...

دقیقاهمه خیانتکاراهمینومیگن تومریضی شکاکی

❤متاهلم❤  داداش گلم درخواست دوستی نده
اره عزیزم حتی تو خلوت و تنهایی ام رابطه نمیخواد مگراینکع من بخوام😔

مشکوکه اسی

تو یبار جدا شدی خواهشا اینبار خیییییلی دقت کن

منتشو‌ نکشی ببین برمیگرده یا نه

مردا مخصوصا اوایل رابطه خییییییلی هاتن

این ی جای کارش میلنگه

مردا نگاه میکنن اصلا ربطی ب پاک بودن و هیز بودن و نیاز داشتن نیس عادت دارن نگاه میکنن

هیچ مرد درست حسابی مدام نمیشینه پای این فیلما

اصلاعات کلی و غلط ندین لطفا

الان مشکلت فیلم دیدنه!؟

بنظرم بزرگترین مشکل سرد مزاج بودنش در برابر توعه!

حس میکنم این موضوع اصلا مهم نیس واست در صورتی که واقعا مشکل بزرگیه!

هیچ قدرتی بزرگتر از خورشید ، ماه و زنی که ارزش خودش رو میدونه نیست :)
نه خب وقتی هست شبا کنارهم میخوابیم  ما زن و شوهر هستیم فقط مراسم عقد نگرفتیم  چرا باید ب ...

واضحا سردمزاجه که به فکر رابطه با شما نیست. خداییش بی شوهری از شوهر سرد خیلی خیلی بهتره. آدمو افسرده و دلخسته میکنه. خودت قیدش رو بزن

2706