2737
2734
عنوان

دلم برا پسرم میسوزه😔🥺🥺عزیزم

303 بازدید | 18 پست

۵سالشه،چقدر این بچه احساسیه برعکس من و باباش☹️الان من و شوهرم دعوامون شد گفت بسه دعوا نکنید دیگه😔🥺بعد من رفتم تو اتاق حوصله نداشتم یکم که گذشت اومد پیشم گفت مامان ما میخوایم بستنی بخوریم برات بیارم اینجا؟😍🥺الهی بمیرم برات پسرم😔😭😭😭😭همش به فکر همه هست آخی🥺

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

ای خدااااا دلم غش کرد به نظرم توام برو با پسرا و باباش بستنی بخور 

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیخواد واسش بمیری واسش زندگی کن. استرس و غصه به جون بچه ی معصوم نندازید با این دعواهاتون.

دو دیقه دیگه اون میخوابه شما آشتی میکنید ولی نمیدونید چه تنشی تو دلش و روح و روانش جا گذاشتید

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋
2740
نمیخواد واسش بمیری واسش زندگی کن. استرس و غصه به جون بچه ی معصوم نندازید با این دعواهاتون. دو دیقه ...

آره دیگه همین واسه همین ناراحتم 

آره دیگه همین واسه همین ناراحتم 

ناراحت نباش عزیزم

آشتی که کردید با شوهرت یه قانون سفت و بی رد خور بزار که دیگه بچه دعواتونو متوجه نشه. اصلا اینو شرط آشتیتون کن

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋
ناراحت نباش عزیزم آشتی که کردید با شوهرت یه قانون سفت و بی رد خور بزار که دیگه بچه دعواتونو متوجه ن ...

شدنی نیست از وقتی که بچه دار شدیم دعواهامون بیشتر شده😔همش سر بچه، هرچی باهاش حرف میزنم کلا فایده نداره، اینقدر دلم میسوزه برا بچم

2706