2733
2734
عنوان

خاطره خنده دار از مترو بگید

203 بازدید | 32 پست

از خودم شروع میکنم

یه بار تو مترو بودم بعد واگن مردا جایی که یه جدا میشه از خانوما 

دیدید مردای هیز بیشتر هجوم میارن اونجا باشن؟

دونفر از مردا چسبیده بهم صوووورت در صورت 

وای مترو هم شلوغ بود 

یکیشون عطسه ش گرفت🤣🤣🤣

واااااای عطسه که کرد صورت روبه رویی رو به گند کشید🤣🤣🤣

دعوا شد چه دعوایی ایستگاه که مترو رسید اینا رفتن بیرون همو زدن پااااره کردن🤣🤣🤣🤣

یه زنه حالت طبیعی نداشت یه هدفون گذاشته بود میرقصید 

خیلی هم ظاهرش موجه بود😁

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کن و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باورت میشه من سه بار تاحالا بیشتر متروسوار نشدم ی بار تهران ی بار مشهد ی بارهم شهرخودمون(اصفهان) 

خاطره خاصی ندارم 

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
😂😂😂😂 چجوری موجه بود 

خیلی سر سنگین بود مقنعه و مانتو اداری بلند😂

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کن و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

تا حالا سوار مترو نشدم 

خب ما مترو نداریم     

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
باورت میشه من سه بار تاحالا بیشتر متروسوار نشدم ی بار تهران ی بار مشهد ی بارهم شهرخودمون(اصفهان)&nbs ...

خب دورت بگردم تو باکلاسی با ماشین شخصی خودت راحت میری اما منو امثال من بدون مترو نمی‌تونیم

به هر حال تو از اون اصفهانی خوش صحبت‌هایی که تا سه جمله صحبت می‌کنی آدم دلش قیلی ویلی می‌ره برا لهجه ات😍😍😍

مخصوصاً آدرس اشتباه دادنتون😩😩🤣🤣🤣🤣

تا حالا سوار مترو نشدم  خب ما مترو نداریم      

اوه یسسسس حالا فکر کردی من تو ناااااف تهران زندگی میکنم🤣😂

خب منم از لرستان که میرم تهران برا دکتر میرم سوار میشم

بهش میگفتی یه نقاب همراه با ماسک دوبل هم بزن که نامحرم متوجه نشه نفس میکشی یهوو خدایی نکرده تحریک نش ...

ماسک داشت😂

خب دورت بگردم تو باکلاسی با ماشین شخصی خودت راحت میری اما منو امثال من بدون مترو نمی‌تونیم به هر ...

ای جانم نه بابا باکلاس کجا بود ی ۱۱۱دارم ک جدیدا داغون شده😂 

قربونت برم نظر لطفته 😘...ولی انصافا شوخی میکنن ک ادرس اشتباه میدن ماکه اینطوری نیستیم و ندیدیم .ی بار تو ی کلیپ ی پسری ادرس اشتباه داد (ارامگاه باغ رضوان) همه جوونهای بی مزه یادگرفتن و این شد که اسممون بد دررفت😂

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
آها یه پتو مینداختی روش

😂😂

اوه یسسسس حالا فکر کردی من تو ناااااف تهران زندگی میکنم🤣😂 خب منم از لرستان که میرم تهران برا دکتر ...

باز خوبه مترو دارین 😂😂من چیبگم ک تاحالا مترو ندیدم 😂😂واسه ما فعلااااا چند سالهههه میخان درس کنن نمیتوننن😂😂😂😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2706