2737
2734

راه های مختلفی رو امتحان کردم ولی این روزا اینقدر درگیری ذهنی دارم که وسط نماز یهو میرم تو فکر و به خودم میام و دیگه یادم نیست کدوم قسمتش بودم 

یا مثلا یکی باهام حرف میزنه من از وسطاش به بعد نمشنوم چی میگه واقعا تمرکزم کم شده اگه راهکاری دارید بگید

کی گفته که اگه تو از پیشم بری شمعدونیا دق میکنن؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم یه کاری انجام میدم ۷۰ درصد جوابه

در حین خوندن سعی کن تو ذهنت معنی اون ذکر و سوره رو مرور کنی همزمان 

اینجوری دیگه خیلی کمتر ذهنت درگیر میشه

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....
2731
منم اینجوریم توی ذکر گفتن ی جا خوندم گفته بود به معنای آیه و ذکر ها توجه کن 

کلا این کارو خیلی وقته انجام میدم یعنی همیشه موقع نماز خوندن همین کارو میکردم ولی جدیدا یهو حتی وسط سوره هم یادم میره چی داشتم میخوندم 

منم اینجوریم توی ذکر گفتن ی جا خوندم گفته بود به معنای آیه و ذکر ها توجه کن 

همین که ایشون میگن، معنی آیه ها و ذکر هارو بخونید و بهش توجه کنید

قیمت عشق نداند قدم صدق ندارد سست‌ عهدی که تحمل نکند بار جفا را 🌱
من خودم یه کاری انجام میدم ۷۰ درصد جوابه در حین خوندن سعی کن تو ذهنت معنی اون ذکر و سوره رو مرور کن ...

متاسفانه جوابگو نیست

2740

به نظرم راهکارش اینه که به مهربانی خدا و نعمتهای خدا فکر کنین.
اینکه خدا خیر محضه و برای بنده هاش بد نمیخواد و مشکلاتی که داریم خیلی وقتا نتیجه اعمال خودمونه.
خدا پاک و سبحانه و هرچی خوبی و زیبایی و نعمت و رحمت هست مال خداست.
البته باید از خدا و امام زمان در این راه کمک بگیرین که یاریتون کنن.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
کلا این کارو خیلی وقته انجام میدم یعنی همیشه موقع نماز خوندن همین کارو میکردم ولی جدیدا یهو حتی وسط ...

منم بعضی وقتا اینطوری میشم. زنگ بزنین 096400 بپرسین نتیجشو به منم بگین.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
سلام عزیزجانم  چه شماره ای هست؟

سلام. مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی. با تلفن ثابت و موبایل میشه گرفت.

سلام. مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی. با تلفن ثابت و موبایل میشه گرفت.

حتما تماس میگیرم ممنون از لطفتون 

نتیجه رو بهتون اطلاع میدم اجرتون با خدا 

2706