2733
2734

من موقع بهار همینجور میشم

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......

واییی خوشبحالت منم عاشق خوابم ولی بخاطر درس ها نمیتونم بخوابم دلم لک زده برا خواب با آرامش 

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
خیلی حس بدیه الان احساس میکنم کل امروز از دست دادم 😐 مثلا قرار بود درس بخونم

آره منم‌کسلم و بیحوصله

خیلی خوابالو شدم

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......
چطوری کنترل می‌کنی خوابتو؟! چی میخوری سرحال بمونی

با بدبختی 

هیچی والا به خودم میگم اگه میخوای بدبخت نشی باید نخوابی 

همین باعث میشه بیدار بمونم و بخونم 😄😐

نسکافه هم گاهی کمک می‌کنه 

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
🤣🤣 چند ساعت می‌خوابی روزانه 

۱۱شب تا ۷صبح 

پس ۸ ساعت خواب مفید رو داری من ۵/۶ ساعته خوابم شاید یکی دو ساعت بیشترش کنم سرحال شم  مرسی خان ...

نه هشت ساعت نمیشه همش دلشوره و اظطراب دارم و از خواب می پرم باز می‌خوابم و اینا 

مرسیی عزیز دلم 

2706