2733
2739

یک هفته اس صبحا از خونه میام بیرون اخرشبا میایم بعد خونم ترکیدس یعنی😂خداروشکر ظرفا تمیزه فقط

الانم تومسیر خونم انرژی بدین رسیدم نخوابم😂

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی پسرم😍😍
من تو خونه نشستم بیکار..ظرفامم مونده 

من انقدر خسته ام هستم

بچه هم شیر میدم دیگه جون ندارم🥲

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی پسرم😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ومامانم از صبح کلی کار کردیم خونه برق میزنه کف خونه کهراه میرم از تمیزی می درخشه سرویس ها را گل کردیم خوشبووو حیاط هم شستیم وگل ها را آب دادیم لباس ها راشستم اتو کردم ومرتب سر جاشون گذاشتم کمد وکابینت ها را هم نظم دادم عصر هم رفتیم بیرون هوا خوری یکساعت چسپیددد

منم از طهر دارم اشپزخونمو تمیز میکنم 

خداروشکر تموم شد فقط مونده لباسای شسته شده رو تا کنم بزارم سرجاشون 

یه گردگیری ام بکنم و جارو بکشم

🎈Makeup artist🎈                                                                   مَدرَک تًحصیْلی نٍشوْن میدِع کِع تُو تَحصیْل‌کًرده‌ایْ امّا اَبداً‌ ثابِت نِمیکٌنع کِع تٌو یِع آدًمِ فَهمیدٍه‌ایْ👌🏾.                                          ((ما مثل دومینو به هم ضربه میزنیم)).                                          مَنو خٌدا مْیبَرِع بالا تٌو نِمیْتونیْ مًنو زَمینْ بِزَنیْ بَندِهً‌ خْدا:):).                                   🙏🏻GOD is love❤️thanks GOD.                             مٌورٍدْ‌عَلاقٍع خٌودٍتْ‌باشْ👌🏾                                                                                           💍🧿🖇️𝒔𝒆𝒏𝒊 ö𝒍𝒖𝒏𝒄𝒆𝒚𝒆 𝒌𝒂𝒅𝒂𝒓 𝒔𝒆𝒗𝒆𝒄𝒆𝒈𝒊𝒎 𝒔𝒆𝒗𝒈𝒊𝒍𝒊𝒎😍                                
2740