2752
2734

یک هفته اس صبحا از خونه میام بیرون اخرشبا میایم بعد خونم ترکیدس یعنی😂خداروشکر ظرفا تمیزه فقط

الانم تومسیر خونم انرژی بدین رسیدم نخوابم😂

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی پسرم😍😍
من تو خونه نشستم بیکار..ظرفامم مونده 

من انقدر خسته ام هستم

بچه هم شیر میدم دیگه جون ندارم🥲

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی پسرم😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ومامانم از صبح کلی کار کردیم خونه برق میزنه کف خونه کهراه میرم از تمیزی می درخشه سرویس ها را گل کردیم خوشبووو حیاط هم شستیم وگل ها را آب دادیم لباس ها راشستم اتو کردم ومرتب سر جاشون گذاشتم کمد وکابینت ها را هم نظم دادم عصر هم رفتیم بیرون هوا خوری یکساعت چسپیددد

منم از طهر دارم اشپزخونمو تمیز میکنم 

خداروشکر تموم شد فقط مونده لباسای شسته شده رو تا کنم بزارم سرجاشون 

یه گردگیری ام بکنم و جارو بکشم

🎈Makeup artist🎈                                                                   مَدرَک تًحصیْلی نٍشوْن میدِع کِع تُو تَحصیْل‌کًرده‌ایْ امّا اَبداً‌ ثابِت نِمیکٌنع کِع تٌو یِع آدًمِ فَهمیدٍه‌ایْ👌🏾.                                          ((ما مثل دومینو به هم ضربه میزنیم)).                                          مَنو خٌدا مْیبَرِع بالا تٌو نِمیْتونیْ مًنو زَمینْ بِزَنیْ بَندِهً‌ خْدا:):).                                   🙏🏻GOD is love❤️thanks GOD.                             مٌورٍدْ‌عَلاقٍع خٌودٍتْ‌باشْ👌🏾                                                                                           💍🧿🖇️𝒔𝒆𝒏𝒊 ö𝒍𝒖𝒏𝒄𝒆𝒚𝒆 𝒌𝒂𝒅𝒂𝒓 𝒔𝒆𝒗𝒆𝒄𝒆𝒈𝒊𝒎 𝒔𝒆𝒗𝒈𝒊𝒍𝒊𝒎😍