2733
2734

چی شد قلبتون شکست؟

بعدش چه تغییری کردین؟

خود قبلی رو بیشتر دوس دارین یا خود بعد از شکست

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
شکست وقتی خوبه بتونی بعدش بلند بشی .بازنده نمونی  من فهمیدم نمیشه از تقدیر فرار کرد ولی میشه ت ...

شکستتون چطوری بود؟

خود بعد از شکست  گفتنی نیست داستانش بیخیال 😉

شکستتون چطوری بود؟

خب بیشتر بگین گناه دارم😂

خودکشی کردم افسردگی و اضطراب شدید و الانم نمیخوام زندگی کنم ولی سرکارم

شکستتون چطوری بود؟

چه تغییری کردین؟

منطقی تر شدم...دست از رویاپردازی برداشتم....با واقعیت روبرو شدم...فهمیدم زندگی خیالات من نیست...آدما اونی نیستن که فکر می کردم و خیلی چیزای دیگه

دلم میخاد برگردم عقب بزنم توو دهن خودم ...بی عقل بودم

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تموم میشه هر شبی...

کلا یاد گرفتم دیگه به هیچکسسسس اعتماد نکنم و همیشه امادگی دروع شنیدن و خیانت دیدن از همه رو داشته باشم کلا بی اعتماد شدم. دیگه هم سر کسی قسم نمیخورم ک نه بابااا فلانی وفاداره یا هرچی. دیگه کسیو بیشتر از خودم دوس ندارم. خودم اولویت اول هستم خوشحالی و ارامش خودم. و خیلی راحت تر میتونم ادمارو کنار بزارم. دیگه عاشق نشدم، دوس داشتن زیاد شد دوباره ولی عشق نه. لعنت بر عشق ک دیگه هرگز دلم نمیخواد تجربش کنم. 

کلا خیلی قویتر شدم و عاقلتر. اون ورژن قبلی یه دختر معصوم و عاشق بود با یه قلب پاک و سفید. این ورژن یه زن قوی و بااعتماد بنفسه با قلبی ک فقط رگ و خون توشه نه عشق. این ورژن بیشتر ازم مراقبت میکنه صد در صدبهتره.

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟
2706