2752
2734

[همه ی اینایی ک میگم برای اونایی ک سرخود دارن میخورن نه اونایی که دکتر بهشون گفته ]حتما شمام دیدید که الان خیلی مد شده مخصوصا تو فضای مجازی که بلاگرا ۱۰ تا قرص میندازن بالا اسمشم گذاشتن مراقبت از خود

پزشک دوستم میگفت کمتر کسی پیش میاد ک بدنش نیاز ب مثلا ویتامین سی داشته باشه خیلی ها الکی از این قرص جوشان ها میخورن هر روز

یا کسی ک کلسیم میخوره باید هر شش ماه ی بار بره کلیه هاشو چک کنه ببین سنگ ساخته یا نه

یا حتی یه سری ویتامین ها ک بعضی ها می‌خرن سر خود تزریق میکنن

خلاصه سلامتیتونو الکی ب خطر نندازید

دوستان رتبم از آخر ۲ شده😂تیکر هدف✌️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مرسی عزیزم

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
من ریزش مو دارم خودم بخرم مکمل اشکال داره؟  مکمل برای ریزش

والا عزیزم نمیدونم من پزشک نیستم که ولی ب نظرم اول ی دکتر برو بعد هر چی اون داد مصرف کن

2740
تاپیکت خیلی مفید بود ،کاش از این مدل تاپیکها ک آگاهی رو بالا میبره بیشتر ببینیم.

مرسی گلم

دقیقا کاش 

حداقل بهتر از تاپیکهای خیانت و ... هس

عزیزم ویتامین های محلول در اب مثل ویتامین سی مقدار اضافیش دفع میشه و رسوب نمیکنه

فقط باید در مصرف ویتامین های محلول در چربی محتاط باشیم

استفاده از مکمل های تغذیه ای واجب و ضروری هست

شروع .. 15 اردیبهشت 1403 .. قد 164 و وزن 77 . 30 اردیبهشت وزن 73 . 15 خرداد وزن