2752
2734
عنوان

دلتنگ شوهر سابق

| مشاهده متن کامل بحث + 6142 بازدید | 139 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میگه الان ۳۲ سالشه و ۱۱ سال پیش همسرتون فوت شدن و ۳ سال بعد از فوت همسرشون ازدواج کردن و الان پنج سا ...

وای چرا دنبال زیر بغل مار میگردی حالا یکی دو سال بالا پایین گفته یا سنشو کم و زیاد کرده چقدر مشکوکین زشته بابا همین کارا رو میکنین اعتماد از جامعه رفته طرف اومده انگار پول خواسته ضرب و تقسیم راه انداختین خواست درد و دل کنه

ای وای، ببخشید میپرسم وقتی این همه علاقه به مرحوم همسرتون داشتید چرا یادگاریشو خودتون بزرگ نکردید؟ال ...

بآور میکنی شاد بودنش فقط ظاهری الان منم بیرون از سایت خیلی خوشحالم خیلی شوهرمو دوس دارم خیلی ب زندگیم علاقه مندم  بعدشم اون دوستانی ک میگن برو سر کار و ورزش و این چیزا ازکجا میدونن من فقط نشستم ی گوشه و تلاشی برا حال خوب نمیکنم و این کارهارو انجام نمیدم

وای چرا دنبال زیر بغل مار میگردی حالا یکی دو سال بالا پایین گفته یا سنشو کم و زیاد کرده چقدر مشکوکین ...

اره شاید از خانواده شوهر باشن من ک نمیدونم نمیخوام خوشحالشون کنم مگ سن ۱۳ ازدواج عیبه ولی خب همه تو سایت دیدم بیشتریاشونم ۱۳ مزدوج شدن و ۱۴ یا ۱۵ مادر شدن و خب میریزن آدمو میخورن

مشخصه اونقدر خوب بوده که فکر و ذکرت پیشش مونده

اگه بد بود الان احساس خوشبختی میکردی

کاش ازدواج نمیکردی عزیزم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13535028/%d8%b1%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c?page=1
وای چرا دنبال زیر بغل مار میگردی حالا یکی دو سال بالا پایین گفته یا سنشو کم و زیاد کرده چقدر مشکوکین ...

فرنگی ک ایرانیا اصلا ندارن درک کردنه موضوع ی چیز دیگست ولی میان سن رو محاسبه میکنن منی ک ۳۲ سالم هست چرا باید کم و زیاد کنم ک تو خونه نمونم؟؟؟؟و نتررشم

[QUOTE=340605257]اره شاید از خانواده شوهر باشن من ک نمیدونم نمیخوام خوشحالشون کنم مگ سن ۱۳ ازدواج عیبه ولی خب همه تو ...[/QUOTولش اصل موضوع رو ول کردن چسبیدن به حاشیه یه کامنت گذاشتم گفتم الان سر خاک همسرت میری؟

2706