2733
2739
عنوان

حافظین قرآن

110 بازدید | 25 پست

سلام وقتتون بخیر

نظرتون در موردمؤسسه بیت الاحزان برای حفظ یکساله چی هست؟

چادری گَشتَن مَن قصه نابی دارَد💞.                                   اوقَسَم داده مرا حافظ خونَش باشَم🥺💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عالی حافظ کل هم نشی بازم عالیه هر چند ک بمرور ‌و دو سه ساله حفظ کنی خیلی بهتره ولی خب با برنامه می ...

شما تجربه دارین؟

چادری گَشتَن مَن قصه نابی دارَد💞.                                   اوقَسَم داده مرا حافظ خونَش باشَم🥺💓
2740
کجا باید بریم  یعنی منظورم اینه ک کجا یاد میدن

مؤسسه بیت الاحزان توی استان شیراز به صورت شبانه روزی که بعد از اینکه حافظ کل شدید مدرک کارشناسی علوم قرآن و حدیث بهتون تعلق میگیره

مؤسسه بیت الاحزان توی استان شیراز به صورت شبانه روزی که بعد از اینکه حافظ کل شدید مدرک کارشناسی علوم ...

چ حیف

خوزستانم اخه

نمیدونم کجا باید برم

درخت به سمتی سقوط میکنه که تکیه کرده ، پس حواست باشه به کدوم سمت تکیه میکنی...
بله عزیزم هم خودم،هم داداشم اونجا حافظ شدن خواهرم قراره تابستون بره ب امیدخدا

من امسال میرم پایه دوازدهم رشتمم تجربیه اما خیلی دوست دارم حافظ بشم ..

ببخشید من شنیدم میشه امتحانات مدرسه رو داد یعنی شرایط واسه درس خوندن هم هست ؟

میشه بیشتر راهنماییم کنید آرزومه حافظ بشم

چ حیف خوزستانم اخه نمیدونم کجا باید برم

اونجا خودشون خوابگاه دارن به صورت شبانه روزیه

عزیزم چندین شعبس...استان فارس،یزد،مشهد و... اینستا اگ داری سرچ کن تو اینترنتم هس تو ایتا هم سرچ کنی ...

ا مرسی گلم

درخت به سمتی سقوط میکنه که تکیه کرده ، پس حواست باشه به کدوم سمت تکیه میکنی...
2706