2752
2734
عنوان

حافظین قرآن

| مشاهده متن کامل بحث + 110 بازدید | 25 پست
عزیزم چندین شعبس...استان فارس،یزد،مشهد و... اینستا اگ داری سرچ کن تو اینترنتم هس تو ایتا هم سرچ کنی ...

مشهد برای خانم ها هم هست؟

چادری گَشتَن مَن قصه نابی دارَد💞.                                   اوقَسَم داده مرا حافظ خونَش باشَم🥺💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من امسال میرم پایه دوازدهم رشتمم تجربیه اما خیلی دوست دارم حافظ بشم .. ببخشید من شنیدم میشه امتحانا ...

من تو این موقعیت نبودم گلم سراغ ندارم

اگ میخوای میتونم شماره بدم ازشون بپرسی در این مورد

من تو این موقعیت نبودم گلم سراغ ندارم اگ میخوای میتونم شماره بدم ازشون بپرسی در این مورد

ممنونم لطف میکنید اگه شمارشون رو بفرستید

چادری گَشتَن مَن قصه نابی دارَد💞.                                   اوقَسَم داده مرا حافظ خونَش باشَم🥺💓
من خودم استان فارس بودم سال۹۷ دوستم میگف اونجا استاده حالا نمیدونم برا بیت الاحزان کار میکرد یا موس ...

خوش به سعادتتون..

منم می‌خوام برم استان فارس 

ببخشید من شنیدم میشه با مدرک حفظ بدون کنکور رفت دانشگاه فرهنگیان درسته؟