2733
2734
عنوان

چله حق شناس

127 بازدید | 12 پست

سلااام

کسی از چله حق شناس حاجت روا شده ولی کل چله رو نائب گرفته باشه؟

و اینکه شرایطش چجوریه اگر بدیم به کسی بخونه

ممنون میشم نظرتون رو بگید🥲

سلام دوستای قشنگ کسی پایه چله زیارت عاشورای چهل نفره هست؟ لازم نیست نماز یا صدلعن روبخونید.زیارت عاشورارو هرروز ساده به نوبت به نیت براوده شدن یکی از اعضای چله میخونیم.فکرکنین هشتاد نفر برا حاجت روایی شما دعامیکنن که چهل نفرشون شهدان شهدام پیش خدا عزیزن بیشکم دعاشون مستجاب میشه واگه برا چهل نفر دعاکنین خدا حاجتتونو میده

یک نفرکمه برا برگذاری چله

واینکه شرمنده اسی عزیزم بابت کامنتم💕

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه های نی نی سایت میگن وقتی شرایط خوندنشو داری وسالمی باید خودت بگیریش بدی ب کسی دیگ درست نیست

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
دقیقا منم بخاطر شرایطش اذیتم و از حجاب یکمی از موهام بیرونه 🥲

من اون موقع که گرفتم اعتقاداتم زیاد بود و خیلی از موارد رعایت میکردم وکلا انقدر مشکل داشتم که تو این دنیا نبودم که گناه کنم ولی نشد 

به نظرم کلا دروغ ه 

واله من ۵۰ سال عمر کردم تو هر،سنی که بگی دعا و نذر و نیاز،کردم جواب نداد دیگه هم بیخیال شدم به نظرم سرنوشت از اول نوشتن نمیشه کاریش کرد این چیزها بیشتر،سرگرمی هست

من اون موقع که گرفتم اعتقاداتم زیاد بود و خیلی از موارد رعایت میکردم وکلا انقدر مشکل داشتم که تو این ...

منم هر نذر و چله ای بود برداشتم به حاجتم نرسیدم

ناامید شدم دیگه

فقط خواستم اینبار این چله رو بردارم ولی از شرایطش برنمیام

نمازم قضا میشه و حجاب و...🥲💔