2733
2734
عنوان

کسایی که توی دوره عقدن بیان😖

| مشاهده متن کامل بحث + 863 بازدید | 51 پست
اول و آخر آدم همسرش براش میمونه  فقط خواهرم اشتباه منو تکرار نکن این روزا میگذره با خستگی ن ...

اول و آخر آدم فقط خودش برای خودش می مونه پای منفعت وسط بیاد همسر آدم هم نمی مونه

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

منم دوسال و دوماه عقدبودم یسال اخر وحشتناک فشار روم بود 

چهارمین کاربریمه (جدیدالترکیده هستم)خدابعضیا رو افرید که تو نی نی سایت بقیه رو بترکونن خداقوت پیغمبرای سایت😐🤌 شاید قرار نیست بهم نی نی بدی پس بهتره انقدر التماستو نکنم🙂❤️ خودت ک دیدی اوضاعو ....!! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه برای همه😓 من خیلی خستم

برا منم خوب نبود دوره ی عقد نباید طولانی بشه بلاتکلیفی بعضی وقتا هم دخالت اطرافیان آدمو آزار میده

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
2731
اخلاقای پدر مادرم بی پولی برای جور کردن جهیزیه  افسردگی گرفتم دیگه 🥺  

عزیزم تو این شرایط سخت اقتصادی حق داری واقعا که نگران جهیزیه باشی ولی برا جهیزیه زیاد سخت نگیری خودتم کمتر اذیت میشی

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
دقیقا من همسرم خداروشکر خیلی خوبه ما بعد از کلی باهم بودن بهم رسیدیم و تقریبا دوساله عقدیم از طرف خ ...

لطفا دعا کن منو عشقمم بهم برسیم 🥲

واسه‌رسیدن‌منوعشقم‌وخوشبختیمون‌یه‌صلوات‌میگی❤️😘گفتی بگو برات حمد بخونم قشنگم🩵🙏🏻
منم دوسال و دوماه عقدبودم یسال اخر وحشتناک فشار روم بود 

دقیقا منم😓

حال روحیم بدتر اذیتم میکنه 

میشه لطف کنید با دلای پاکتون برای جور شدن جهیزیه ام دعا کنین؟🥺💚میگن دعای نی نی سایتیا گیراست🥀💚
همه مث هم نیستن

انشاالله همینطور که شما میگی باشه

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
برا منم خوب نبود دوره ی عقد نباید طولانی بشه بلاتکلیفی بعضی وقتا هم دخالت اطرافیان آدمو آزار میده

خیلی سخته و اذیت میشم🥺برام دعا کن زودتر تموم شه برم یکم آرامش بگیرم🥺

میشه لطف کنید با دلای پاکتون برای جور شدن جهیزیه ام دعا کنین؟🥺💚میگن دعای نی نی سایتیا گیراست🥀💚
من‌شش‌ماهه‌عقدم اره خیلی سخته از طرفیم‌هی فامیلا میمیرن هس عروسی میوفته عقب

من برای نامزدیمون اینجوری میشد هی که نزدیک ۴ ماه عقب افتاد دیگه عقد کردیم

خدانکنه🍀 اگه ازدواج نکردی هروقت خواستی ازدواج کنی با همسرت و خانواده ها طی کن ک زیاد عقد نمیمونی ن ...

من 4 ماه عقد بودم اصلا وقت نکردم خسته یا دلزده بشم. عقد کوتاه خیلی بهتره 

جان و جهان من تویی   
2706