2733
2739
عنوان

کی لنز طبی سالانه استفاده کرده ؟

2744 بازدید | 19 پست

سلام چشمهای دخترم ضعیفه و چون نزدیک بین هست روز به روز چشمش ضعیف تر میشه و طبعا عینک که استفاده میکنه چشماش ریز به نظر می رسن میخواستم براش لنز بخرم ولی لنزهایی که مثلا 6 ماه مدام تو چشمش باشه و باهاش بخوابه  ، کمک میخواستم آیا کسی تا حالا از این لنزها استفاده کرده ؟

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد

یعنی هست همچین لنزی؟ منم میخوام ازینا

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میشه برای بچه ۵ ساله استفاده کرد؟ عینکشو همش در میاره، قیمت این لنزها چقدره

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔
2738

ساره جان دخترم هم از این لنزهای شما داره ولی تنبلی میکنه و حوصله اینکه هر روز بخواد بهداشتش رو رعایت کنه  رو نداره بنابراین ترجیح میده عینک بزنه

لنز رو هرگز نبايد شب موقع خواب يا موقع حموم بذازي تو چشم بمونه چون باعث عفونت ميشه.

من الان ١٢ ساله كه استفاده مي كنم.

لنز رو دائمي نبايد بذاري تو چشم. چون به مرور باعث زخم قرنيه ميشه. من تو خونه عينك مي زنم و بيرون لنز مي ذارم. اونم وقتي ٥ ساعت بيشتر تو شم مي مونه كم كم خسته ميشه چشم.

بهداشتشم بايد كاملاً رعايت كني كه مشكلي پيش نياد. كلاً يه سري اصول مصرف داره كه حتما اونا رو مطالعه كنه اول.

در كل چيز راحتيه. اما اون طور كه دائمي مي خواي نيست.

بزرگ ترین اندوه من و کمرشکن ترین دردم، نوستالژی های دهه 60 و 70...
میشه برای بچه ۵ ساله استفاده کرد؟ عینکشو همش در میاره، قیمت این لنزها چقدره

براي بچه مناسب نيست چون رعايت بهداشتش سخت ميشه.

بزرگ ترین اندوه من و کمرشکن ترین دردم، نوستالژی های دهه 60 و 70...

طلا خانم پس اینکه میگن لنزهای فصلی و سالانه منظور اینه که تا یک سال یا مثلا 6 ماه میشه از اونا استفاده کرد نه اینکه مرتب بصورت شبانه روزی تو چشم باشه؛ درسته؟

2706