2752
2734
عنوان

میشه متاهلا بیاین لطفا

405 بازدید | 19 پست

من تقریبا یساله عقد کردم شوهرم مرد بشدت مهربونیه رفیق باز نیس هرچی‌من بگم همونه به همه حرفام گوش میکنه کلن مردیه که بقول خودمون زیردست زنه....ولی متاسفانه از نظر مالی نمیتونه پیشرفت کنه خیلی دلش میخادا ولی فکرایی که میکنه الکیه... همش میگه درست میشه یکم صبرکن درست میشه...دارم خسته میشم بخدا😔از یه طرف میگم اگ ولش کنم بعید میدونم همچین مردی دیگ‌گیرم بیاد ازونطرفم چشمم اب نمیخوره که ازنظر مالی پیشرفت چشم گیری بکنه... گیر‌کردم گیرررر الان ک تو عقدیم ۸۰درصد خرجارو‌نمیتونه بکنه وای به روزی که بریم سر خونه‌‌و اجاره خونه‌و‌مواد غذایی وبقیه چیزا اضافه بشه.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کارش چیه؟

درامدش چقدره

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

مگه شغل و درآمد ندارن 

نیازها و خواسته های شما در چه حد هست

قبل از ازدواج از اوضاع مالیشون خبر نداشتین

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

اگر مرد با جربزه یی هس ولی بازار کارش خرابه ب پاش صبر کن

ولی اگر دور از جون خنگ و بی عرضه هس و رو نداره حقش رو بگیره و فکر کار و اقتصادی نداره متاسفانه باید بگم تا آخر عمر باید همین طور لاک‌پشتی پیش بری 

قند عسل من
2706