2752
2734
عنوان

تو جمع گفت ازدواجم سنی داره😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1186 بازدید | 53 پست
چیزبدی نگفته انقد رفتی تو فکر گلم . برا بعضیا ۲۴خیلی دیره واسه خیلیا زوده هرکس ی نظری داره ومیده شما ...

یه طوری گفت که انگار من موندم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

حتی اون یکی همکارم بعد حرفش زد به پهلوم که ببین چی میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازدواج مثل توالت عمومیه

اونی که بیرونه میخواد بره تو

اونی که تو عه میخواد بیاد بیرون 😂😂

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |
2731

اصلا جوابشو نده ....راجع به هرچی تو زندگی شخصیت نظر داد واکنش نشون نده خودش ادب میشه 

حالا اگه این آدم شوهر نکرده بود الان میگفت کی الان دیگه ازدواج میکنه ازدواج خز شده 😐😐😑😑

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
چی بگم  معلومه درونا راضی نیست از ازدواجش وگرنه بنده خدا چیزی نگفت که این به خودش بگیره

این از اوناس که چون تونسته ازدواج کنه فکر میکنه قله اورست رو فتح کرده جو گیر شده احساس میکنه به موفقیت بزرگی دست پیدا کرده که دست بقیه نمیرسه

2740
مجرد موندن حسادت نداره... ازدواج به درد نخورم حسادت نداره‌.. ازدواج عالی حسادت داره

کی گفته نداره ؟ کسی ک مجرده و سرکاره ومستقله حسادت نداره؟

نصیحت امشب:تا دلتون بخواد پولدار گرسنه دیدم تحصیل کرده بیشعور دیدم خوشگل بی شخصیت دیدمفقط آدم بودن و انسانیت داشتن مهمه رفیق!
تفاوت بین ایده همکار مسن تون با عملکرد ایشون که زود ازدواج کردن باعث حمله عصبی و عکس العمل بدون تفکر ...

😂😂😂اخه کسی کاری بهش نداشت 

یهو همه شوک شدن 

به نظرم ۲۳ هم زود نبود که فکر کنه منظورش با اینه

حتما دوستان جوابایی بهتون میگن 

منم میگم که ( اگر امسال ، یا نه هر وقت که مناسب دیدی ) چله های بخت گشا انجام بده { همه ی چله های بخت گشا رو انجام بده مخصوصا ختم یس نخودکی " جهت یه ازدواج خوب و موفق " 

در تاپیک اولم چله های باطل سحر و چله های بخت گشا دارم که تو این چند سال از نی نی سایت یاد گرفتم و جمع کردم ( چه چله های باطلی ،،، چه چله های بخت گشا تجربه ی کاربر ها بوده ) 

فقط اولین روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب باشه و پریود هم نباش " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " = روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب هم بیشتره و به همبن خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه .

تقویم ایام قمر در عقرب ۱۴۰۳ در گوگل هست ( ۲ تا عکسه ، یکیش اصله اما بر احتیاط روزهای هر دو عکس مد نظر قرار گرفته بشه = ۴_۵ روزه " ایام نحس " )

روز کسوف و خسوف هم ( در گوگل اگه باشه یا بعدا اعلام بشه ، برای منطقه ی شما = روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن " ایام نحس هست " 

کی گفته نداره ؟ کسی ک مجرده و سرکاره ومستقله حسادت نداره؟

همکار ایشون دوماهه ازدواج کرده خودش خواسته ازدواج کنه چرا باید حسادت کنه؟ ایشون فک کرده اسی متلک انداخته...

درضمن متاهلی از مجردی خیلی بهتره زندگیت مشخص وخوبه ولی با آدمش...

یعنی نمیشه متاهل بود وشاغل وموفق؟

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔