2752
2734
عنوان

تو جمع گفت ازدواجم سنی داره😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1187 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه شوهر کردن پز دادن داره 🤣درکشون نمیکنم بخدا من چ الان ک ی بچه دارم چ اون موقع ک مجرد بودم رفتارم ...

بد بیای شوهراسونو نگاه کنی 

منو عروس خالم ( اسمشو میزارم لیلا ) همسنیم از همون سال اول زندگیش به من پوزخند میزد ( البته سالهاست دیگه به من پز نمیتونه بده چون فهمید شوهرش قبلا منو میخواسته لیلا فکر میکرد من شوهرشو میخواستم بعد منو نگرفت رفت لیلا رو گرفت ) پسر خالم هنوزم دلداده ی منه من به خاط فامیل نزدیک بودن نخواستمش 

حالا پسر خالم لاغر سیاه قد ۱۷۵ به زور ، طفلی یه پاشم میلنگه

بد بیای شوهراسونو نگاه کنی  منو عروس خالم ( اسمشو میزارم لیلا ) همسنیم از همون سال اول زندگیش ...

دقیفااا میدونم چی میگی چی بگم والااا

نصیحت امشب:تا دلتون بخواد پولدار گرسنه دیدم تحصیل کرده بیشعور دیدم خوشگل بی شخصیت دیدمفقط آدم بودن و انسانیت داشتن مهمه رفیق!
دقیقا کسایی که زندگی مشترک خوبی ندارن اینا رو میگن کسی که شوهر و زندگی و بچه خوب داشته باشه ۳ هیچ از ...

تو یه ماه طفلک از شوهر زده شد نه من این فکرو نمیکنم.....

من حس کردم فک کرده اسی داره بهش متلک میگه که اره من عجله نمیکنم تو عجله کردی همین....

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  
چرا باید حسادت داشته باشه چرا انقدر مستقل بودنو بزرگش کردید خداییش هرکسی یه هدفی تو زندگیش داره

اخه طفلک هم مستقله هم سرکار هم شوهر کرده اگه شوهرش خوب باشه که دیگه خیلیم عالی

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  
یه جوری گفت انگار سن من بالاست😕😂

خب حرف خودتم در نظر بگیر گفتی در این موضوع من اصلا عجله ندارم...یعنی تو عجولی...همیشه خودتونو جا طرف بزارید بعد حرف بزنید وانتظار داشته باشید‌...

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  
خب حرف خودتم در نظر بگیر گفتی در این موضوع من اصلا عجله ندارم...یعنی تو عجولی...همیشه خودتونو جا طرف ...

درسته به شرطی که فرد مقابل من باشه ، من اصلا ارتباطی باهاش ندارم  

همکارم میگفت عجله نکن حالا ، بمون 

گفتم من صبورم تو این موضوع ، عجله ندارم 

واقعا کاش اصلا نمی خواستن منو راهنمایی کنن ، که اینهمه ناراحت نشن