2733
2734
عنوان

توروخداهرکی حس ششم داره بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 57 پست
خاهش خانومی محبت دارین بله باهمسرم قهرکردم اومدم‌خونه پدرم ولی بعدش دلتنگ‌و پشیمون شدم حاالا ایشون م ...

بهش زنگ بزن براش ناز کن باهاش حرف بزن عذرخواهی کن قربون صدقه اش برو اگه واقعا دلت باهاشه و میخوای برگردی پیشش 

بالاخره این طور مواقع یک بزرگتر باید مصلح بشه

کسی رو ندارم ک واسطه بشه

هیچ مردی به تایپیکای من نیاد من یه زن متاهل و بدم میادبانامحرم نوشتن ردوبدل کنم مچکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مچکربله نوشتم براتون

عزیزم صبر کن درست میشه 

از این موقعیت رها میشی 

ولی به خودت قول بده مشکلاتت رو مدیریت کنی و هرگز خونه رو ترک نکنی 

اگر میخوای زندگی کنی با بالا و پایینش بساز 

دوستان لطفاً پیام من رو ریپ نزنید 

برای این دوستمون خیلی ناراحت شدم جوابش رو دادم

❌❌❌❌❌لطفا لایک نکنید.❌❌❌❌❌
بهش زنگ بزن براش ناز کن باهاش حرف بزن عذرخواهی کن قربون صدقه اش برو اگه واقعا دلت باهاشه و میخوای بر ...

بله خیلی بهش زنگ زدم بلاخره نرم شد نسبت به قبل ولی فقط نمیزاره برم خونه میگ‌من فعلن خونه نیستم میرم شهرستان میام تو فعلن بمون خونه پدرت خودم میام میبرمت حداقل نمیزاره برم خونه موتمیزکنم لباس هایی گ جمع کردم ببرم بزارک خونه ام

هیچ مردی به تایپیکای من نیاد من یه زن متاهل و بدم میادبانامحرم نوشتن ردوبدل کنم مچکر
برو محل کارش بالاخره یه جوری ارتباط بگیر  از طریق خانواده ش

باخانواده ش قهره😔من حتی کسی روندارم مشکل مونوحل کنه

باخانواده ش قهره😔من حتی کسی روندارم مشکل مونوحل کنه

من دیدم براتون که آشتی دارید 

امشب نماز شب بخون 

همین الان بخون 

آشتی داری صبر کن

❌❌❌❌❌لطفا لایک نکنید.❌❌❌❌❌
عزیزم صبر کن درست میشه  از این موقعیت رها میشی  ولی به خودت قول بده مشکلاتت رو مدیریت کن ...

یه دنیاممنونم ازتون چشممممم 🙏

من دیدم براتون که آشتی دارید  امشب نماز شب بخون  همین الان بخون  آشتی داری صبر کن

چشممم یه دنیاممنونم ازشمااااااااا🪷🙏

تو رو خدا برا منم بگو جدا میشم یا برمیگزدیم به هم؟💔 دلم داره میترکه

الهی ک برگردین سر زندگیتون

2706