2737
2739
عنوان

زیبایی جنین💖

93 بازدید | 12 پست

به چی مربوطه؟ تغذیه یا مثلا میرن دکتر واسه خوشگلی !!! اخه مثلا این گندم استایلیست مامان باباش واقعا خیلی معمولین ، حتی رو به پایین میشه گف اما بچه انقد خوشگل؟

اطلاعاتی دارین در این مورد ؟ واقعا مغزمو نمیتونم قانع کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم چال دارم

مامانم سیب زیاد می‌خورده

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
2731

اینستا داری پیج ماما نیوشا رو بزن ببین

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آنام هستم،دختری با آرزوهای بزرگ و کوچیک که مطمئنم یه روز بهش میرسم🌱🌻🦋 تیکر مال تولدمههه

من خودم از دکتر فوق تخصص شنیدم که زیبایی بچه فقط و فقط و فقط ژنتیکه. و همه ی چیزهایی که میگن اگه بخوری بچت خوشگل میشه، مث سیب سرخ و فلان، همش الکیه. افکار قدیمیاست

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
2740
باش در مورد چیه؟! 

مامای خیلی خوبیه

یه دوره هایی داره دوره هوش و اینکه هفته به هفته توضیح میده با صدای یه نینی گوگولی

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آنام هستم،دختری با آرزوهای بزرگ و کوچیک که مطمئنم یه روز بهش میرسم🌱🌻🦋 تیکر مال تولدمههه