2733
2734

میدونک همه مثل هم نیستن و...  خوب وبد تو همه محیط های کاری وجود داره ولی من بعنوان کسی که مسول فسمت پرستاری یجایی هستم از این حجم از  بی ثباتی در رفتار و حرف ها،  بی مسولیتی های خودشون  ک گردن بقیه میندازن و بهلنه تراشی  و... میکنن به معنی واقعی کلمه به ستوه اومدم،  اینکه اینقدر در حق هم زیراب زنی میکنن حال بهم زنع.. قسمت اقایون یک دهمش نیست.. 

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

رقابت ناسالم زیاده تو بخش واقعا آزار دهندست این قضیه بین پرستارا من رفتاراشونو میبینم متاسفم میشم و متاسفانه فقط زیر آب خودشونو نمیزنن کار به بقیه هم میکشه ما هم از دستشون در امان نیستیم 

خدا نکنه یکی مرخصی بگیره

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚

عاره بنظر منم خانم ها تو محیط کار بیشتر زیر اب میزن 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

خانوما حس حسادت و رقابت دارن ،بعضیا البته، نه همه ....

جلو روی هم قربون صدقه میرن پشت هم زیر آب میزنن.

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2706