2752
2734
عنوان

چرا با خانمها اینقدر سخته همکار باشی.. اقا هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 1083 بازدید | 70 پست

شاید محل کارتون اینطوره جای دیگه برید همکارای بهتری داشته باشین. خدا رو شکر شوهرم محل کارش عوض شد خیلی همکارای خوبی داره. اون موقع از مسعولش و همکاراش مینالید. 

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده/ به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست
درسته خانما تو حسادتن ولی آقایون اگه مدل خاله زنک و بدجنسش بهت بخوره واقعا اذیت میکنن یعنی ده برابر ...

بیشتر اقایون خوبن الان بخش ما ۴ تا پسر داره همشون عالی هم سر به زیر هم با شخصیت 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بیشتر اقایون خوبن الان بخش ما ۴ تا پسر داره همشون عالی هم سر به زیر هم با شخصیت 

من یه جایی قبلا کار میکردم عالی بودن ولی یه بیمارستان دیگه که رفتم هم خاله زنک بودن هم آقایون به هم جنس خودشون به شدت حسود بودن هم زیرآب زن به شدت هم از زیر کار در میرفتم مریض خودشونم ما باید حواسمان بهش می‌بود واقعا متفاوته و همه جور آدمی پیدا میشن

[QUOTE=338776008]خودم خانمم ولی سوال منم نیست من فقط دوس دارم با همکارای اقام شیفت باشه دوش دارم مسئول بخشم  اقا ...[/QUOTE  ن ک همه اقا ها خیلی خوب باشن ولی من بشخصه با اقا خیلی راحت ترم

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!
من یه جایی قبلا کار میکردم عالی بودن ولی یه بیمارستان دیگه که رفتم هم خاله زنک بودن هم آقایون به هم ...

از زیر کار دربری وکار مریضو. نکنی ک پولی ک میگیری حرومه

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!
درآقایونم دیده میشه  نمیشه گفت خانما اکثرا اینن شاید اون قسمتی که شماکارمیکنید ازشانس بدشما اون ...

کل شانس من بده..... 

آهان خیلی ممنون 🙏 ی چیزم بگم ببخشید تو اون برگه آزمایش رنج نرمال زده بود تا 100  بخاطر اون ن ...

کیت ها متفاوتن 100 واسه بارداری هست ودرکل یک نوبت چک قند حتی اگ. بالا باشه باز مژمن نیست ک بخوایم تشخیص بدیم،  علایم وارمایشلت تکمیلی مهم تره

کلا کار کردن آقایون باهم رو بیشتر قبول دارم 😂

بخاطر همین اخلاقیات خاص که خانما دارن 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
از زیر کار دربری وکار مریضو. نکنی ک پولی ک میگیری حرومه

کیبوردم اشتباه زده من در نمی‌رفتم ولی یه سری همکار اینجوری داشتیم چه خانم چه آقا اصلا زیاد تو بخش نبودن و ما مجبور بودیم کارشونو بکنیم اگه به حرام حلالی اعتقاد داشتن که اینجور نبودن واقعا .کلا تو بیمارستان یه سری آقایون واقعا اخلاقی و کاری و وجدانی عالین یه سریشونم خیلی اذیت میکنن

کیت ها متفاوتن 100 واسه بارداری هست ودرکل یک نوبت چک قند حتی اگ. بالا باشه باز مژمن نیست ک بخوایم تش ...

خیلی ممنون لطف کردین 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.