2733
2739
عنوان

خانم. ها یچیزی بگین

262 بازدید | 20 پست

که موهام رو کوتاه نکنم

منصرف بشم از کوتاه کردن

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کاش منم موهام‌مثل تو بلند بود بیشتر از ۲۰ سانت نمیشه موخوره میشه مجبورم کوتاه کنم 

الهیی بگردم

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️
چرا کوتاه کنی؟

خسته شدم 

موهام حجیم و فره

و وزوزی 

بیچاره. میشم وقتی تو حموم میشورم

2740
کوتاه کن راحت زندگی کن!

🥲آقام. ول نمیکنه بلند دوست داره 

مدل موهام طوریه ک نمیشه یکم. کوتاه کنم. یا باید خیلییی کوتاه کنم  یا بزارم. بلند باشه

چون فره و وز داره

خسته شدم  موهام حجیم و فره و وزوزی  بیچاره. میشم وقتی تو حموم میشورم

منم موهام پره و حالت داره ، وزوزی هم میشه ، روغن آرگان خوبه روعن نارگیل هم خوبه ، تخم کتان هم خوبه 

نه دامیست ، نه زنجیر ... همه بسته چراییم؟
🥲آقام. ول نمیکنه بلند دوست داره  مدل موهام طوریه ک نمیشه یکم. کوتاه کنم. یا باید خیلییی کوتاه ...

اون موقع بگو جیب مبارک رو شل کن برم کراتین کنم 😂

حالِ آدما بد نميشه كه، خوبيش كم ميشه، الان حالِ من كم خوبه، خيلى خيلى كم خوبه…
منم موهام پره و حالت داره ، وزوزی هم میشه ، روغن آرگان خوبه روعن نارگیل هم خوبه ، تخم کتان هم خوبه&n ...

همیشه بعداز حموم  موهام رو روغن نارگیل میزنم. ک فقط بتونم شونه کنم

بعدش هم یکمی سوار تا صاف باشه اما وز بودن همچنان پابرجاست🤣🤣

شماهم موهاتون. رو صاف میکنی؟

2706