2733
2739
عنوان

بنظرتون واسه جهیزیه؟

118 بازدید | 15 پست

ابمیوه گیری سه کاره بگیرم دیگه مخلوط کن و آسیاب کن نگیرم

یا آبمیوه گیری تک کاره بگیرم + مخلوط کن 

موندم

مهربانی‌هایت روزی به تو باز خواهند گشت...🤍🕊

آسیاب ک میخوای واجبه برای گردو و پسته

میخوای ی کارکن بجای سه کاره تک تک بگیر

چون شنیدم این ۳کاره ها موتورشون ضعیفه

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آسیاب ک میخوای واجبه برای گردو و پسته میخوای ی کارکن بجای سه کاره تک تک بگیر چون شنیدم این ۳کاره ه ...

اره منم واسه همین دودلم 

همین تک تک بگیرم باز بهتره 

مرسی 🧡

اره منم واسه همین دودلم  همین تک تک بگیرم باز بهتره  مرسی 🧡

خواهش میکنم

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️

من یه غذاساز گرفتم توش آبمیوه گیر و آسیاب و مخلوط کن هم داره، ینی موتور ثابته فقط عوض میکنی هرچی میخوای میذاری

حالِ آدما بد نميشه كه، خوبيش كم ميشه، الان حالِ من كم خوبه، خيلى خيلى كم خوبه…
من یه غذاساز گرفتم توش آبمیوه گیر و آسیاب و مخلوط کن هم داره، ینی موتور ثابته فقط عوض میکنی هرچی میخ ...

موتورش خوبه؟راضی هستین؟

2740

یهو یه غذاساز بخر همه رو داشته باشه دیگه

خدایا حسرت خاله شدن و به دل من نذار 💔دامن همه منتظرا رو سبز کن،خواهر منم جزوشون باشه....آمین یا رب العالمین 🤲پروردگارا دو تا پسرام نفسای منن،،،،مراقبشون باش👨‍❤️‍💋‍👨
موتورش خوبه؟راضی هستین؟

اره برا من کنوود هست، فیلیپس خیلی گرون بود پرس و جو کردم گفتن کنوود هم همون سطحه فیلیپس فقط پول برند اضافه میگیره، تا الان از غذاساز و مخلوط کن و آسیاب‌ش استفاده کردم خوب بوده

حالِ آدما بد نميشه كه، خوبيش كم ميشه، الان حالِ من كم خوبه، خيلى خيلى كم خوبه…
اره برا من کنوود هست، فیلیپس خیلی گرون بود پرس و جو کردم گفتن کنوود هم همون سطحه فیلیپس فقط پول برند ...

مرسی عزیزم از راهنماییت 

اره کنوود عالیه ما آبمیوه گیری تکشو داریم راضییم چندین ساله

اره خیلی خوبه فقط میگم شاید موتورش قوی نباشه

من تابستون پارسال از سرای ایرانی دلمونتی گرفتم

خوبه بد نیست

ولی خواستی بخری از اونجا نخر

چون قیمتش ۷ تومن بود ۱۱ تومن انداختن به ما

من اینو بعدا فهمیدم که دیگه خیلی دیر بود

خدایا حسرت خاله شدن و به دل من نذار 💔دامن همه منتظرا رو سبز کن،خواهر منم جزوشون باشه....آمین یا رب العالمین 🤲پروردگارا دو تا پسرام نفسای منن،،،،مراقبشون باش👨‍❤️‍💋‍👨
من تابستون پارسال از سرای ایرانی دلمونتی گرفتم خوبه بد نیست ولی خواستی بخری از اونجا نخر چون قیمت ...

اره متاسفانه من چند جا دیدم سوای ایرانی گرون تره

حتما ،اتفاقا خودمم هم حضوری هم اینترنتی مقایسه میکنم قیمتارو

مرسی عزیزم 😘

اره متاسفانه من چند جا دیدم سوای ایرانی گرون تره  حتما ،اتفاقا خودمم هم حضوری هم اینترنتی مقای ...

قربونت

انشالله خوشبخت بشی گلم

2706