2737
2739

مثلا اسم علی پره همه علین

ولی علی یه چیز خاص و آوای خاصی برای من داره و حس میکنم قشنگترین نام دنیاس

در هر فلکی مردمکی میبینم؛هر مردمکش را فلکی میبینم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

دقیقا 

قبل از آشنا شدنم با عشق سابقم متنفر بودم از اسم مهراب، بنظرم خیلی قدیمی و زشت بود 

اما الان عاشق این اسمم

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی

تجربه اینو دقیق ندارم...ولی تجربه اینو دارم اسم کسی که دوست دارمو قبل اینکه باهاش توی رابطه برم اصلا توی زندگیم نمیشنیدم و اگرم بود به ندرت بود...

از وقتی باهاش کات کردم هرجا میرم اسمشو میشنوم     حالا اینم بگم که اسمش معمولا به ندرت دیده میشه حداقل توی زندگیم

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
2740

کاملا طبیعیه

فقط اسم نیست خیلی چیزای دیگه هم شامل میشه 

عطر

صدا

و....

پیج کاری اینستا namek_gallery کارم ساخت اکسسوری با سلیقه ی شما جنس استیل و نقره. فروشنده اکسسوری نیستم سفارشی سازم ❤🧡😍

وای یادش بخیر😂یاد ی چیزی افتادم

با دوستم پارسال رفته بودیم بیرون فست فود سفارش دادیم داشتیم میخوردیم

دوستم همیشه به من میگفت جوجو ممد😂

بعد زنگ زدیم این ممدو ایسگا کردیم

ممد به رفیقم گفت نسبت به من خیلی کوچیکتری

دوستم خاست.برگرده بگه ممد جوجو

گفت جوجو ممد بعد یدفعه فهمید چه سوتی داده غذا تو گلوش گیر کلد🤣🤣واییی

خوش باشه هرکی بدون ما خوشبحالشه(:

یادش بخیر منم یه زمانی ذوق کرده بودم😂😂🤣میگفتم اسم مهراب میم داره اولش 

اسم منم میم 

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی